Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kyros Kimdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence jolly rogerdan biri resimlerde saçlar benzer sanki

kyros'un arkadan uzanan miğferin püskül mü saç mı tam anlamadım ama saç gibi sanki.

edit:

sağ alt köşede ki resimde saçı yukarda crocus'la konuşan adama bayağı benziyor.
Ben de kapak ilk çıktığı vakit Gaban a benzetmiştm sırtı dönük dayıyı.

bence jolly rogerdan biri resimlerde saçlar benzer sanki

kyros'un arkadan uzanan miğferin püskül mü saç mı tam anlamadım ama saç gibi sanki.

edit:

sağ alt köşede ki resimde saçı yukarda crocus'la konuşan adama bayağı benziyor.
üstteki adamın saçları daha düz heykelinki kıvırcık o değil gibi

bu adamın alnındaki yara dof un şuana kadar açtığı yaralara benzemiyor.. dof u genelde 4 yada 5 kablo ile keserken gördük.. ama bu adamın alnındaki yara daha çok kılıç darbesi gibi..bence dofun bu adamı yenip kral olması olasılığı çok düşük.. rebecca nın bu adama saygı duyduğu ve dof u oldürmek istedini biliyoruz... belki de bu adamı diamente haklamıştır.. dof ona sen kolezyumun kahramanısın diyordu sebebi bu olabilir diye düşündüm...3000 kez savaşmış ve hiç yenilmemiş ve sadece tek darbe almış bi adamın 20 yıl içinde bu kadar unutulmuş olması bi korku imparatorluğu varmış gibi hissetirdi..

Bölüm yorumundada belirttiğim gibi bir arkadaşımızın altın, gümüş, bronz olayı ile ilgili lafını gördüğümden beri aklım hep Roger'lardan çıkacağı yöne sabitlendi. :)

E) Hepsi.

Adam, Hem Roger tayfasından biri, hem Rebecca'nın babası, hem de adanın Kralı, Kurtarıcısı vs olabilir.
Zira Hasır Şapka Tayfasında bolca Roger izleri görülür... Yasopp'tan Usopp, Roger'dan Şapka, Shanks'tan Luffy vs vs... bir de kız olsun ziyanı yok..

bu adamın alnındaki yara dof un şuana kadar açtığı yaralara benzemiyor.. dof u genelde 4 yada 5 kablo ile keserken gördük.. ama bu adamın alnındaki yara daha çok kılıç darbesi gibi..bence dofun bu adamı yenip kral olması olasılığı çok düşük.. rebecca nın bu adama saygı duyduğu ve dof u oldürmek istedini biliyoruz... belki de bu adamı diamente haklamıştır.. dof ona sen kolezyumun kahramanısın diyordu sebebi bu olabilir diye düşündüm...3000 kez savaşmış ve hiç yenilmemiş ve sadece tek darbe almış bi adamın 20 yıl içinde bu kadar unutulmuş olması bi korku imparatorluğu varmış gibi hissetirdi..
bu adamla kyros ne alaka ? kyros bildigin sarısın falan cıkıcak,noblessedeki frankestein gibi ;) kör samurayımız cok baska biri cıkıcak bence.

ayrıca fiziksel kalıp farkı var o adam herkül gibi bir sey.en iyi zamanında çizilmiş,yas faktörünü tuttugu kılıcın farklılıgını hesaba katarsan alakaları bile yok.

bu adamla kyros ne alaka ? kyros bildigin sarısın falan cıkıcak,noblessedeki frankestein gibi ;) kör samurayımız cok baska biri cıkıcak bence ;)
bazı arkadaş o olacağını söylemişler bende o olmayacağına dair olan kısmı elemiş oldum:D kyrosun kim olduğunu merak ediyorum... ama odanın tarih karışımlarını çozmek çok zor:D

Değişik bir teoride benden gelsin. İlk olarak Kyros Rogerın adamı dedim bunun yanında eğer bu adamı Dof yenmiş ise ki 20 yıl önce yenmiş olacak bu da bence Dof gençliğinde böyle birini yendiyse şimdi amiral seviyesidir hatta üstündür dedirdir ki bu zor bir ihtimal bunun yanı sıra isyan çıkarmış biri olabilir Dofun prenslik yaşlarında buda Dofun gerçek prens olmadığı gibi ayrı bir sorununsal yaratır bildiğimiz gibi Dof küçükken fakir bir karakter gibi gösterilmiş.

Şuanda geldiğimiz noktada iki seçenek kaldı birisi eski Dresrosa kralıki bu ihtimal aklıma yatmıyor nasıl bir halk eski kralını tanımaz ki ancak kral çıkarsa yine Dof ve adamlarınca yenilmiş olacak ve 3000 savaş yenilmemiş birini yenmeleri yine Dofu astronomik güç gibi görmemizin nedeni olur ki gençliğinde böyle birini yenmiş birisi şuan ki Luffyle topaç gibi oynar.

Son kalan ihtimal Rebbaca nın babası burada kendi teorimi sunuyorum bu adam bunların hiç birisi muhtemelen sadece bir gladyatör benim fikrim zaten Rebeccanın Dofu öldürmek istemesi değil aksine bizim Luffynin yardım severliğini bilen Dofun bir tuzağı olabileceğidir. Ayrıca bunu yazarken aklıma geldi bu adamı Dof değil Mihawk yenmiş olabilir. Bu şekilde düyanın en büyük kılıç usatsı olma yolundaki en büyük rakibini yenmiş olur. Sonuçta ne kadar showa yönelik olsad a gladyatörlerde kılıç ustasıdır.

Sadece Arc İçin Önemli Büyük Bir Halk Kahramanı

Oda'nın bu adamı Norland gibi kullanmak için yarattığını düşünüyorum.

Reversi

Belki ace'den önceki mera mera no mi kullanıcısı kyros olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık