Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kuzan'ın Seçimi

Aokiji eğer denizcileri bıraktıysa bunda Katı adalet anlayışın dünyayı daha da kötü bir alan içine çekeceği öngörüsüdür yoksa bu adam niye Filo amirali olmak için Akainu ile kapışsın, Eğer Kizaru denilseydi bu savaş olmaz dı diye düşünüyorum.. Akainu'nun Aokiji'ye acıması enterasan ama dostluk var arada ve adam amiral korsan değil ki öldürmeme kararı biraz şaşırtıcı olsa da doğru bir karar. Ben devrimci olacağından şüpheliyim, bir adam filo amiralliği için savaşıyorsa o kuruma güveni var diye düşünüyorum bu yüzden boş gezen boş kalfa diyorum ama diğer bir yandan da Dünya hükemetinin yozlaşmış bir kurum olduğunu görüp (Akainun Katı adalet anlayışı da var) bu yüzden ayrılıp devrimcilere katıma olsaığı da var.[Bir tarafımda ajan olarak katılma ihtimali var diyor :D (hay şu komplo teorileri yok mu..)..]

Ben hala anlamadım niye devrimci yaptığınızı.Ne malum bunun tuzak olmadığı.Sonuçta basın devletin elinde.Aokijide denizde ki en büyük güç.Ve dragon amiral olmuş adamı bir anda yanına almaz.Bence bir yerden pat diye çıkacak aokiji.

cicer_

Garp ne yaparsa o da onu yapacak
Kısa vadede tembellik
Uzun vadede Devrim olabilir bu
Ki bunu doğrudan yapması onur kavramına aykırı olacaktır
Kendi adaleti'nin Devrim'le paralel olacağını muhtemeldir denebilir

Akainu, Aokiji'ye acımış diye birşey yok. Jinbe, "Kendi arkadaşı olduğu halde acımadı." diyor hatta.

Bon Voyage

Bir kaç yıl yatar, ibadet filan eder (Meditasyon filan). Sonrasında Mihawk hesabı tek tabanca takılacağını düşünüyorum. Belki devrimcilere girer ama zor. Hasır Şapkalar ihtimalini düşünmeyin bile derim.

Hayal;
Bir kaç yıl yatar, ibadet filan eder (Meditasyon filan). Sonrasında Enel ve Garp ile birleşip tayfasını kurar :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık