Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuzan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    280
Kuzan'in Karasakal Korsanlarında sıradan bir gün.

Kaptan Teach : Hey Kuzan XXXX adası bu ay gönderecekleri haraci geciktirdi. Adaya gidip yerle bir et orayı hadi.
Kuzan : Yatıyorum valla Teach uğraşamam şimdi başkasını gönder.
Kaptan Teach : 'Teach''mi? Ulan millet Imparator diyor geçinemiyor sen nasıl ismimle hitap edersin Kaptan diyeceksin Kaptan!!
Kuzan : Horlama sesi
Teach : Nasıl Amiral oldu bu anlamıyorum ki torpil mi yaptı rüşvet mi ne yaptı ise artık.

Kuzan'in Karasakal Korsanlarında sıradan bir gün

Önemli bir toplantıdan sonra tayfa yemek yiyip egleniyordur.

Vasco : Hey Kuzan içkim bitti atsana bana bir tane.
Kuzan : Kalk kendi al sarhoş herif hizmetçin mi var burada
Vasco : (Zaten çok sarhoştur atarlanir) Kuzan ayağa kaldırma beni gomerim masaya seni.
Kuzan : (Kuzan savaş pozisyonu alıp buzlasmaya baslar etraf soğur) Gel bakalım.
Pizarro : Sakin ol be Kuzan adam bir tane içki istedi sende çok soğuk adamsın puhahahahhja
Tüm masa espiriye yıkılır.

Not : Can sıkıntısında yazdım takmayın çok.
Vasco:İçkimin buzu yok Kuzan.Bana buz ayarla çabuk.

Kuzan Vascoyu dondurur ve ekler.

Kuzan:İçkinin buzu yok ama buzun bir içkisi var.

Der ve gider.

Hatırlarsın zaten Doffy yc3 etmez yazdığım zaman da Dof'u yc3ün biraz altına koyuyordum :D Dof bazı yc3lere karşı kazanır,bazılarına karşı kaybeder diye düşünüyorum ama artık.2.adamların tam gücünü de bilemiyoruz belki yc2 bile edebilir bazı tayfalarda :D
Ulti kafayı dof'a vursa ne olurdu ? Bunun konusunu açsak tavan yapar.

Yok yok Kuzan alır.Çocukluktan tanışıyorlar zaten.Devrimcide çıkarsa önünde kimse duramaz
Valla Aokiji Devrimci olsa çıkardı çoktan bence.O iş yattı,daha çok uzun zaman var diyoruz ama hikaye içi olarak artık serinin sonlarına geliyoruz.Herhalde hikayenin %80'i tamamlanmıştır.Oda işi hızlı tutup 2 İmparatoru burada bitirmek istiyor,bu yüzden bu arc İmparatorların devri bitecek,ardından Elbaf ve Raftele gidecek ve bunlar olurken kalan İmparatorlar sönecek.Hükümet Savaşı ise final olacak.

Devrimciler artık zora düştüler.Öyle Aokiji Devrimci çıkıcak falan hikaye.Hikayenin sona ermesine az kaldı,adam Teachle münasebetteymiş.En son Luffynin yanıdna Devrimcielerle ittifak yaparak bitirir seriyi.

Valla Aokiji Devrimci olsa çıkardı çoktan bence.O iş yattı,daha çok uzun zaman var diyoruz ama hikaye içi olarak artık serinin sonlarına geliyoruz.Herhalde hikayenin %80'i tamamlanmıştır.Oda işi hızlı tutup 2 İmparatoru burada bitirmek istiyor,bu yüzden bu arc İmparatorların devri bitecek,ardından Elbaf ve Raftele gidecek ve bunlar olurken kalan İmparatorlar sönecek.Hükümet Savaşı ise final olacak.

Devrimciler artık zora düştüler.Öyle Aokiji Devrimci çıkıcak falan hikaye.Hikayenin sona ermesine az kaldı,adam Teachle münasebetteymiş.En son Luffynin yanıdna Devrimcielerle ittifak yaparak bitirir seriyi.
Devrimcilerin savaşı Wano'dan sonra başlayacak.Arc aralarında verdikleri haberler hep hükümet-devrimciler savaşına yürüdü.Aokiji'de ajanları çıkacak bence çünkü adamın hikayede rolü tamamen amaçsız kaldı ancak böyle doldurabilir.

Gerek karizması ile gerek kişiliği gerekse gücü ile serinin en sağlam karakterlerinden biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık