Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kuzan vs. Jozu

1 tanesini Kuzan alır 2 tanesine yenilir 3 tanesi içinden geçer.Manga uzmanı arkadaşlara göre bu yazdıklarım saçmalık elbette neyse.:hhh:
Bir tanesini de ne kadar zorlukta alır orası bile belli değil Aokiji WB'ye deprem dezavantajı olmasına yani donduramamasına rağmen mızrak ile saldırıp üstünlüğü ele geçiriyordu dezavantajlı olduğu WB'ye bile hemde, Aokiji kolayca Jozu'yu yenebilse hemen hallederdi keyiften beklemiş Jozu'yu bilerek yenmemiş gibi bir algı var sanırım. (Ace vs Aokiji de aynı algılar yapılıyor sanki bilerek yenmemiş gibi)

Dediğim gibi bunlar hep 2deprem yumruğu kadar canı olan yaralı Marco'ya çizik atamayan Akainu'yu göklere çıkarmak için yapılıyor bence ya neyse. :)

Korsanfan ahalisi şaka değil konu gerçek abimle tartışıyorduk ben dedim aokiji yener abim diyo jozu yener :of:

ben niye buna bu kadar güldüm ajsshjh

Jozu Mf'de güzel koydu Kuzan'a kan falan da aldı,boş adam değil,Jozu.
Ama gel,gör ki her ne kadar da dikkatsizlikte olsa,bir buza gitti.

O buzdan kurtulabilecek çok kişi var bence.

Bu durum eksi yazıyor Jozu'ya.

Jozu bu dövüşte çok pis harcanmıştır. Oda olacak çakal Jozu'yu, kendisini en kolay şekilde aradan çıkarabilecek amiralle karşılaştırmıştır. Jozu Akainu'yla karşılaşsaydı bile çok daha fazla tutardı Akainu'yu. Mf'nin kaderini değiştiren dövüşlerden biridir Jozu dövüşü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık