Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kutsal Ejderler ve D. Hakkında

Ellerine sağlık öncelikle, çok güzel derlemişsin. Yorumları da okudum, hikaye bazında sorulacak tüm sorular sorulmuş ve tartışılmış. Hikayede açık noktalarla güzel ve mantıklı bağlantılar kurmuşsun. Sadece oyuncak meyvesi zorlama duruyor biraz, olması ihtimali mantıksal sorunlar doğuruyor çok ama tartışmışsınız zaten konuda. Şu noktada kurgusal ağırlıklı kalıyor ama genel çerçevede kendi içinde tutarlı ve akla yatkın olduğundan özellikle bir iki noktanın bu şekilde çıkması ihtimal dahilinde. Velhasıl keyifliydi okuması.
Oyuncak meyvesini sonradan eklemiştim ondan olabilir.Herkesin hatırlaması gerek diyenler olmuş yazmamışım onu da şöyle açıklayayım.Belli bir jenerasyonu tamamen unutturduğunda ve diyelim aradan 40 - 50 sene geçip hepsi öldüğünde hatırlayanlar da yine ölmeyip sağ kalan azınlık kesim olacaktır.Yeni jenerasyona beyin yıkamayı iyi yaptılarsa ki yaptıklarını düşünüyorum.O yaşlı ve tek tük kısmı geri kalanları umursamayacaktır bile.Hatta aklını kaybetti artık der geçerler çoğunluğu ellerinde tutmayı başarıp anlattıklarını kazıdılarsa başarılı olmuşlardır zaten.Hepsi tamamen öldüğünde de değiştirilmiş tarihten kimsenin haberi kalmamış oluyor.

Oyuncak meyvesini sonradan eklemiştim ondan olabilir.Herkesin hatırlaması gerek diyenler olmuş yazmamışım onu da şöyle açıklayayım.Belli bir jenerasyonu tamamen unutturduğunda ve diyelim aradan 40 - 50 sene geçip hepsi öldüğünde hatırlayanlar da yine ölmeyip sağ kalan azınlık kesim olacaktır.Yeni jenerasyona beyin yıkamayı iyi yaptılarsa ki yaptıklarını düşünüyorum.O yaşlı ve tek tük kısmı geri kalanları umursamayacaktır bile.Hatta aklını kaybetti artık der geçerler çoğunluğu ellerinde tutmayı başarıp anlattıklarını kazıdılarsa başarılı olmuşlardır zaten.Hepsi tamamen öldüğünde de değiştirilmiş tarihten kimsenin haberi kalmamış oluyor.
Anladım demek istediğini. Bu şekilde düşündüğünde mantıklı geliyor ama yine de zorlama duruyor biraz, kurgu dolu ama mantıklı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık