Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Aslında çok fazla mantık hatası barındırıyor dizi. Kaliteli kadrosu ve teknik ekibi sayesinde bu kadar iyi biliniyor.

- Aslan Akbey iki kişinin bildiği sır değildir diye Duran Emmi'yi vurdu. Estetik yapan doktorları öldürdü. Peki "Kurtlar Vadisi operasyonu başlasın" diye gelen emir neydi? Başkası da biliyor demek ki.

- Doğu Eşrefoğlu Kurtlar Vadisi için "bizzat bana ait" demişti. Operasyondan haberi yok.

- Polat nasıl rastgele baktığı bir gazete iş ilanından banka sitesini çökertmeye kadar ileri gidebiliyor?

- KGT'nin 2. adamı olan Abdül nasıl yüzme bilmez? Bu lavuğu İskender, Ersoy Ulubey, Kara tanıyor. Polat nasıl bunlarla muhatap olmadan 1. adam olabiliyor? İskender Polat için "sadece bakışları değişmemiş" diyor. Belli ki estetik ameliyatı öncesi görmüş. Ama diğerleri görmemiş.

Bunlar akla gelen ilk büyük mantık hataları, küçükleri yazmadım.
Bunların tamamı hep dizinin belli bir noktasından sonra yapılan saçma hatalar. Başlarda dizi derli toplu ve kendi içinde tutarlı gidiyordu, sonrasında sanırım yazarları ve yönetmeni falan değişti ve ellerinde kalanlarla gelişine yazmaya başladılar. Cidden belli bir noktadan sonra dizi aşırı sıradanlaşıyor, gösterilen neredeyse hiçbir şeyin altı dolmuyor, arka planı bomboş kalıyor.

Hikmet tam çomardı, Ömer Baba bile daha mantıklı konuşuyordu. :)

Yuh. Deli hikmet nazi subayı mentalitesindeymiş.

Bunların tamamı hep dizinin belli bir noktasından sonra yapılan saçma hatalar. Başlarda dizi derli toplu ve kendi içinde tutarlı gidiyordu, sonrasında sanırım yazarları ve yönetmeni falan değişti ve ellerinde kalanlarla gelişine yazmaya başladılar. Cidden belli bir noktadan sonra dizi aşırı sıradanlaşıyor, gösterilen neredeyse hiçbir şeyin altı dolmuyor, arka planı bomboş kalıyor.

Tüwidder bu kasalardan dolup taşıyor şimdilerde :hhh:hğühüğühğü mağarama döneyim ben ühğhüğh

@Skywalker

Bu dizi çıktığında kulağında küpe olanları aşağılamak vesaire çok normaldi. Bu da pek anormal kaçmamıştır.
hikmet, ömer baba, nazife ana vs. gibi boş kısımları hep atlayarak izlediğim için bu sahneyi ilk defa gördüm. :ehe:

Eliften daha düzgün giyinmiş la kız :hhh:
Ömer Baba saplamış devamında, sahne orada bitmiyormuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık