Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228

Dünya en fazla kripto para kullanan ülkeler:
1-Nijerya
2-Vietnam
3-Filipinler
4-Türkiye
5-Peru
"Brezilya, Kolombiya, Arjantin, Meksika ve Şili de çift haneli rakamlara ulaştı. "

"Yapılan çalışmada 74 ülke içerisinde en az kripto para kullanan ülkeler ise yüzde 4 ile Japonya ve Danimarka oldu."

Doğrusu böyle bir sıralama beklemiyordum.

1-Nijerya
2-Vietnam
3-Filipinler
4-Türkiye
5-Peru
"Brezilya, Kolombiya, Arjantin, Meksika ve Şili de çift haneli rakamlara ulaştı. "

"Yapılan çalışmada 74 ülke içerisinde en az kripto para kullanan ülkeler ise yüzde 4 ile Japonya ve Danimarka oldu."

Buna yatırım yapasım vardı ama şu tabloyu görünce tereddüt ettim. Her an çiftlik bank maduru gibi olabilirim korkusu sardı. Ülkelere bak bildiğin dolandırıcı çetesi gibi.

1-Nijerya
2-Vietnam
3-Filipinler
4-Türkiye
5-Peru

Gelişmekte olan ülkelerde fakirin umudu : ))

@Kuroro Elon Musk bizimle eğleniyor mu : ))

Buna yatırım yapasım vardı ama şu tabloyu görünce tereddüt ettim. Her an çiftlik bank maduru gibi olabilirim korkusu sardı. Ülkelere bak bildiğin dolandırıcı çetesi gibi.
Kara paranın aklandığı bir sistem de yürüyor içinde. Güney Amerika da yazanların çoğu kartel ülkeleri..

Çok anlamam ama havadan gelen bin lira kadar param vardı az az keyfine oynuyordum. Zarar edip kar ediyordum bu dalgalarda. Bir kısmı Elon abimiz sayesinde olmak üzere bir anda 3.5k seviyesine geldi elimdeki para. 15 günde al-tut-sat yaparak 5000 lira seviyesine geçtim. Öyle sürekli başında durmuyorum. Limit/stop yaparak ara ara alıp satıyorum. Hala yatırımcı gibi ya da risk alarak oynamıyorum. 10 kadar Kriptoda 200-300 lira bandında alımlar yaptım en son. Şu an içlerinden en çok Tl Karşılığı olan XRP ve ADA. Onlar da 500 lira seviyesinde. Bakalım 2 gün sonra Ripple davasında 500 lira mı kaybedeceğim yoksa birkaç bin liraya mı ulaşacağım. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık