Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Bana göre çok tezatĺıklar oluyor bazen seride.
Teach mf'de,bu adayı batıracağım çağ benim çağım,Garp ile Sengoku sizin çağınız geçti beni durduramazsınız deyip gider yaptı,savaştı adamlarla.
Shanks gelmese devam edecek belkide.

Ama daha sonra Sakazuki'den kaçan bir Teach'de var.

Sengokuyu gemide Wb saydı diyorsunuz. Mangaka okuyucunun kafası karışmasın diye söyletmemiş Wb'ye. Mangakanın bu tür bir düzeltme yapma gereği duyduğu karakterin az çok gücü bellidir.
Adının miço Kaido kadar ederi yok o kadar önemsiyor olsa hakkını verirdi bir şekilde. Kendisine güçsüz diyen yok da serinin zirve güçlerini yorumluyorsak iplemem. Shiki kim köpek ki Sengoku onu yenemesin diyorum yani.

Adının miço Kaido kadar ederi yok o kadar önemsiyor olsa hakkını verirdi bir şekilde. Kendisine güçsüz diyen yok da serinin zirve güçlerini yorumluyorsak iplemem. Shiki kim köpek ki Sengoku onu yenemesin diyorum yani.
Ha yenebilir, yeniledebilir. Sengoku Shiki'nin çok arkasında bir karakter demedim. Ama Ben sengokuyu prime döneminde İmparator gücüne görüyorum fakat. Garp, Roger ve Newgate'i imparatorların üstünde tuttuğu baya belli. (Şikinin de prime'ı İmparator vardır. Daha aşağısı Roger'ı kurtarmaz.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık