Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Zaman Kapsülü (2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni konu; https://www.korsanfan.com/konu/korsanfan-zaman-kapsuelue-2023.10801/

2022 senesi için beklentilerimizi, isteklerimizi, yapacaklarımızı, ya da 1 sene sonra hatırlamak ve kendinize sormak isteyeceğiniz şeyleri bu konuya yazabilirsiniz. Konuyu yarın akşam kilitleyip, gizleyeceğim. Aralık 2022'de konuyu tekrar erişime açacağım.

Şu an içinde olduğum iş, okul vs. gibi konular yüzünden epey stresliyim, geçmişe dönüp baktığımda ne hissedeceğimi merak ediyorum.

Ayrıca kendime birkaç şarkı bırakıyorum, 1 sene sonra benim için aynı şeyi hissettirecekler mi bakacağım;

Daha fazla eklemek isterdim de, 7 de kalsın.

Umarım bu yıl üniversitede istediğim bölüme yerleşirim onun yanında Ingilizce öğrenmek de istiyorum ,umarım bu yıl hatrı sayılır derecede öğrenebilirim.Kemanda da yıllardır öğrenmeyi isteyip de öğrenmek için hiç vaktim olmadığı için öğrenemediğim parçaları öğrenmeye ufaktan başlamak istiyorum şimdilik aklıma bunlar geldi inşallah bu mesaja tekrar baktığımda bu yazılanlar gerçekleşmiş olur .

Bu yıl değil de bundan sonraki yıl asıl önemli olan benim için. Yurt dışına yerleşicem büyük ihtimalle daha gelmem Türkiye'ye uzun bir süre. Bu yıldan tek beklentim yanında keyif alabiliceğim diğerlerinden benim için daha özel bir birey bulabilmek. Gereksiz insanlar boşa vakit çalıyorlar.

Geçen sene bu zamanlar sınav kaygısı yaşıyordum şuan istediğim bölümü kazandım ama benim için işler hala bitmedi.Son birkaç haftadır ALES sınavına hazırlanmaya başladım ve sınavdan iyi almayı umut ediyorum.Bunun dışında bu seneyi iyi bir ortalama ile bitirmek hedeflerim arasında.

Kriptoparalardan vurgun yapmak, sevdiklerimce üzülmemek ve buradaki diğer kişilerin beklentilerinin başkalarını kabul edilemeyecek bir şekilde olumsuz etkilememesi hâlinde karşılanması diyeyim.

Kayıt dışıysa ölmek diyeyim.

Acaba yıl boyunca açacağın konular da böyle güzel olacak mı?

Seneye bu konuya bakıp yapamadıklarımı görünce moralim bozulacak büyük ihtimalle. Yine de bir şeyler düşünüp yazmaya çalışacam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık