Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Üye Topluluğu !

Sen Hangi Grupsun ?

• Kullanılan toplam oy
    118
Kendini bilgi deposu olarak görenlerden değilim. Çünkü ben okur geçerim, aklımda ne kaldıysa. Ayrıntı falan yok. Basit düşünen biriyim. Bu yüzden bu gruplardan hiçbiri değilim.

Ancak bir zamanlar aşırı fandım, şimdi ise alışkanlıktan ötürü arada bir girenlerdenim.
+1 bir yerden sonra böyle oluyor sanırsam.

3,Bordo Bereliler. En son Gear 4 sayısında herhalde yorum attım manga sayısı için.. Minklerle ilgili bir sayıda olabilir Bleach okur gibi hızlı hızlı geçiyorum sayfaları, yorum yapmak bile ekstrem birşey yoksa zulüm gibi geliyor. Alışkanlıktan okuyorum belki.. Eski tutku kalmadı.

OP beni hala her hafta heyecanlandırsa da foruma eskisi kadar yazmıyorum nedense. Ha gün içinde 5-6 defa girerim fakat bir şeyler yazasım gelmiyor pek. Bu durum da beni Bordo Bereliler'e sokuyor. (En azından şu an)

Kendini bilgi deposu olarak görenlerden değilim. Çünkü ben okur geçerim, aklımda ne kaldıysa. Ayrıntı falan yok. Basit düşünen biriyim. Bu yüzden bu gruplardan hiçbiri değilim.

Ancak bir zamanlar aşırı fandım, şimdi ise alışkanlıktan ötürü arada bir girenlerdenim.
Buna yaşlanmak mı yada sıkılmak mı deniyor hala çözemedim.
Hevesini almak sanırsam bir yerden sonra yetiyor hepsi çok yazamıyorsun,tartışmaya girmek istemiyorsun gerekmedikçe falan.
+1.

HARİCİLER

Siteyi ve seriyi takibi hiç bırakmazlar. Ancak faal değillerdir ve çok nadiren bir şeye dahil olurlar.

ILIMLILAR

Etliye sütlüye karışmazlar. Tartışmalara girmezler. O haftaki bölüme isterlerse düşüncelerini yazıp köşelerine çekilirler. (İçten içe en sevdiğim grup)

İSTİKRARSIZLAR

Bir aktiflerdir bir pasif. Bazen gidip uzun süre dönmezler. (Dahil olduğum grup)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık