Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM

Hangi ligi oynayalım ? Ligleri katılımcı sayısına göre aldım 20 kişiyiz !!

• İngiltere Premier

• İtalya Seria

• İspanya La Liga

• Fransa Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD MLS

• Kolombiya Ligi

• İngiltere 2.lig

• İtalya 2.lig

• İspanya 2.lig

• Fransa 2.lig

• Arjantin 2.lig

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@GeorgeRMartin Teşekkürler, ben de seni tebrik ederim. Üst üste üç kupa büyük başarı gerçekten.:sapkali:Bi hakem katliamı daha bekledim ama olmadı. :D
Abi finalde de olsa bırakırdım bu oyunu artık :D Sen de hakeme dikkat ederek çıkıyorsun maçlarına ikimizin gördüğü sarı kart sayıları neredeyse aynı 37ye 39 ama ben son maçlarımda hakeme dikkat etmeme rağmen iki kırmızı kart gördüm biri 20.dk da biri 5. dkda asıl finalde ben bekledim senden bir kırmızı kart çünkü oyunun bana borcu var :oleyo2: güzel sezon oldu ama çok uzundu ya bi daha 20 oyuncu limitimiz olsun 2 ay boyunca bir lig oynanmıyormuş :hhh:

Lige çok kötü başlamıştım 21-22. sıralardaydım ama hedefimin 4 basamak üstünde, 9. sırada bitiriyorum. Biraz da fikstürümün zorluğu yüzünden oldu bunlar, yoksa 5-6 yapardım bence :(

Lige çok kötü başlamıştım 21-22. sıralardaydım ama hedefimin 4 basamak üstünde, 9. sırada bitiriyorum. Biraz da fikstürümün zorluğu yüzünden oldu bunlar, yoksa 5-6 yapardım bence :(
Fikstür şans biraz elinden geleni yapacaksın başka yolu yok belki sonraki sezonlarda daha iyi olursun katıl mutlaka :good:

Son 2 hafta saldık ya. Sıkıldım gerçekten.
Çok uzun oldu lig ya bana da fazla geldi gerçekten :(

Fikstür şans biraz elinden geleni yapacaksın başka yolu yok belki sonraki sezonlarda daha iyi olursun katıl mutlaka :good:

Çok uzun oldu lig ya bana da fazla geldi gerçekten :(
Belki ligteki herkes şurada muhabbete katılıp kaynatsa 100 gün olsa da eğlenilir derim. Ama yine sanmam oyunun geleceği nokta belli. Hep aynı şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık