Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuuuu transfer sezonunu kapatabilsek keşke lig başladıktan sonra çok güzel olurdu.. Önceden uğraşıp 1 milyarlık kadro bile kuruyordum da şu an inanılmaz zahmetli geliyor, gerçi satış işi de zorlaşmış zaten :/
Sabah uyanıyorum direkt transfer yapılmış onu kontrol ediyorum rutinim oldu.

Bazılarının da şansı mı çok nedir her koyduğu tak satılıyor .( Kadro değer kısmına girmeye korkuyorum
Herhalde en fazla oyuncu satan benimdir. Yaptığım üç şey var: Birincisi her zaman 4 oyuncu satılık oluyor bende biri satıldığı an hemen yenisini koyuyorum, ikincisi genelde düşük değerli oyuncuları satmaya çalışıyorum(daha hızlı satılıyor), üçüncüsü ise mümkün olduğunca farklı farklı mevkiden oyuncuyu satılığa koyuyorum. Bu maddelerle şansımı arttırıyorum.

Herhalde en fazla oyuncu satan benimdir. Yaptığım üç şey var: Birincisi her zaman 4 oyuncu satılık oluyor bende biri satıldığı an hemen yenisini koyuyorum, ikincisi genelde düşük değerli oyuncuları satmaya çalışıyorum(daha hızlı satılıyor), üçüncüsü ise mümkün olduğunca farklı farklı mevkiden oyuncuyu satılığa koyuyorum.
Ben de öyle yapıyorum aslında ama anlamadım bazılarında yavaş oluyor transfer işi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık