Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:rolleyes:
Kazanmak her zaman güzeldir reis :D

kardeşim sizlerle son turnuvalarım bunlar 8 gündür dış görevdeydim bugün de 15.00 dan beri tugay komutanına görev sonu arzını yapıyordum şu dk eve yeni girdim ben zaten bıraktım OSM yi taktiklerim bile bir yıl öncekiler coin vardı hesapta baktım turnuva da var etiketlemişler öyle katıldım coin bitsin diye bi lige daha katılırım işte iznim var ona denk gelecek gibi :D sen hakkınla kazandın lafım yok ama final olabilecek en kötü güne denk geldi dün 433 bırakmıştım aklımda 343 oynamak vardı giremedim taktiği valla zamanım olmadı yine de kadro kalitesine bakınca senin başarın tartışılmaz saygılar :sapkali:
Asker miydin lam sen hiç tahmin etmiyordum vallaha.:eek:
Oyun bahane maksat eğlence, geyik, ilişkileri sağlamlaştırma, bağları kurma vs...
Yok öyle veda mektupları atıp ortamlardan kaybolmak,:oleyo2: sen gunde 5 dk baksan bile tozunu atıyorsun. Zaten yeni ligde en azından rekabet olması için bulunman güzel olur.:artiz:
Yine eski günlerde ki gibi oynayalım, rekabet edelim...
EyvAllah ciğerim görevin ne bilmiyorum ama hayırlı, başarılı görevler dilerim, Allah'a emanetsin.
Yine de arayı açma bak olmadı bana özelden yaz. Tüyolar ver.:sapkali:

Len seni yenebilmek için kafamda kaç tilki dolaştı kaç varyasyon / formasyon denedim haberin var mı??:confused: Yoksa kadro farkının altında ezilirdim muhtemelen:D, defans cıksam olmaz Salzburg 2 maçta da denedi olmadı, o yüzden çok daha farklı bir şey bulmam gerekiyordu.:ehe:

Bence artık premier lig oynamayalım çok oynandı. İngiltere 2. Ligi de denk diyordu georgermartin.
Evet biz bir defa oynamıştık sanırım, tam profesyonellere göre takımlar düşük bütçeli ama birbirine çok yakın ve lig kalabalık 24 takımlı
Transfer açık olursa ki öyle oşlmalı güzel ve eğlenceli bir lig olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık