Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan OSM 2020

Hangi ligi oynayalım?

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Davetlerin hepsi atıldıktan sonra kabul etseydin keşke dostum. Zaten her saniye aktif olamazsın ona bir şey demiyorum. :) Sadece erkenden lige girenlerin: transfer, saha özellikleri, oyuncu gelişimi açısından önde olduğunu dile getirdim. Bu da rekabeti etkileyecek. :gamyon:
3 günlük hazırlık zamanı vardı herkes attıktan sonra girseydik bu zamanı kullanamazdık

Ama bu dediğine aynı kapıya çıkıyor hocam
Aynı kapıya nasıl çıkıyor yav. Akşamına kura çekildi gece 23.30'da lig açıldı, davet atanlar ve ligi kuran arkadaş direk başladı. Daha kura çekilmeden önce ben Bavs'ın ligi açacağını ve davet atacağını düşünüyordum, ki öyleydi de. Ona ismimi verdim davet atar mısın diye eve geçince hallederim dedi. Ligi de başka bir arkadaş gece 23.30 sularında kurunca ben ve geç giren diğer arkadaşlar da lige geç başlamış oldu. Aynı şey olsa zaten ağzımı açmam, burada kura çekilmiş etiketlenmiş ona rağmen gelip takımının başına geçmiyorsa bu kişinin kendisini ilgilendirir. Anlattığım ile bunun arasında dağlar kadar fark var. Davetler atılırdı, bir gün beklenirdi hemen onaylanmazdı buradan da ligi kuran arkadaş onaylayacağı saati söylerdi daha adil bir lig olurdu. Neyse, bunu sürekli tartışıp antipatik gözükmek istemiyorum, ben böyle de oynarım sıkıntı yok. :) Sadece o an bu zaafiyet dikkatimi çekti ve dile getirdim, yanlış olduğumu da düşünmüyorum.

Aynı kapıya nasıl çıkıyor yav. Akşamına kura çekildi gece 23.30'da lig açıldı, davet atanlar ve ligi kuran arkadaş direk başladı. Daha kura çekilmeden önce ben Bavs'ın ligi açacağını ve davet atacağını düşünüyordum, ki öyleydi de. Ona ismimi verdim davet atar mısın diye eve geçince hallederim dedi. Ligi de başka bir arkadaş gece 23.30 sularında kurunca ben ve geç giren diğer arkadaşlar da lige geç başlamış oldu. Aynı şey olsa zaten ağzımı açmam, burada kura çekilmiş etiketlenmiş ona rağmen gelip takımının başına geçmiyorsa bu kişinin kendisini ilgilendirir. Anlattığım ile bunun arasında dağlar kadar fark var. Davetler atılırdı, bir gün beklenirdi hemen onaylanmazdı buradan da ligi kuran arkadaş onaylayacağı saati söylerdi daha adil bir lig olurdu. Neyse, bunu sürekli tartışıp antipatik gözükmek istemiyorum, ben böyle de oynarım sıkıntı yok. :) Sadece o an bu zaafiyet dikkatimi çekti ve dile getirdim, yanlış olduğumu da düşünmüyorum.
İyide martin ligi kurmadan önce dedi kurayı çektiğinizde açacam diye kuralar çekildi biraz oyalandı öyle açtı ama seninde kendine göre haklı sebeplerin var ben seni yenince mızmızlanma da

İyide martin ligi kurmadan önce dedi kurayı çektiğinizde açacam diye kuralar çekildi biraz oyalandı öyle açtı ama seninde kendine göre haklı sebeplerin var ben seni yenince mızmızlanma da
Kura çekiliyor Martin ligi açıyor o an başvuru yapanları onaylayıp yatıyor, "gece 23.30'da". Kurulan saatte gene sıkıntı yok, ben diyorum ki: Ligi kurdu, başvurularınızı yaptınız, kendisi de dahil olmak üzere herkesin aynı anda başlayabilmesi için önceden bir saat açıklasaydı, hemen onaylamasaydı. Yoksa Martin kurayı çektiğiniz an ligi açıcam demiş ya da dememiş bir önemi yok. Burada oynayan kimse kuranın ne zaman çekileceğini ya da ligin ne zaman açılacağını bilmiyor sonuçta. Bildiğin o an kura ile ligin açılışını denk getiren + handikap almış, bunu da "iyi de martin kura çekildiğin de ligi kurucam" dedi diyerek haklı çıkaramazsın. Yen ya da yenme sıkıntı o değil, yenebilirsin tebrik eder geçerim. Burada kendim için konuşmuyorum, genel olarak yorum yaptım düşüncemi aktardım geçtim. Ben böyle de oynarım no sıkıntı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık