Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] KorsanFan Korsanları Tayfanı Kur

Baktım hiçbir tayfaya giremeyenler var. Benim de birilerini unutacağım garanti. Babanın yolunda babanın tarzında tayfamı halka arz etmeye karar verdim. Benim tayfam Mobidick ahalisi olacak. Bir tayfaya girmek isteyen bütün dostlar. Size hitap eden tümeni seçiniz. Tümene kabul edileceksiniz.
1. Tümen Komutanı : Marco; asistan doktor, hasta bakıcı, hemşir ya da hemşire olmak isteyenler bu tümene yardırsın. @Eustass Captain Kidd
2. Tümen komutanı : Portgas D. Ace; ateşli arkadaşları bu tümene bekliyoruz.
3. Tümen komutanı : Jozu; Gücüne güvenenler bir adım öne çıksın. @Kenshiro
4. Tümen komutanı : Thatch; bu tümende kahramanlara ihtiyacımız var. Gözünü dört açacak olan yiğitler burası sizin.
5. Tümen Komutanı : Vista; Kılıç kullanmak yetmez döşünüzde önce kıl yetiştirmelisiniz. İstekliyseniz bu zorlu süreçte badem yağınız hazır.
6. Tümen Komutanı : Blamenco; Gücüne güvenmeyenleri kolluyoruz.
7. Tümen komutanı : Rakuyo; Aynısı burada da geçerli ancak Kizaru kırmızı çizgisidir. Kizaru'yu görünce dalıyor kendisi tutamıyoruz.
8. Tümen komutanı : Namur; Bu balık adam kardeşimizle okyanus altı seferlerimiz sizi heyecanlandırıyorsa bu tümene buyrun
9. Tümen komutanı : Blenheim; her şartta sakin kalıp aileme sahip çıkarım diyorsanız Blenheim skucskucak açıyor.
10. Tümen komutanı : Curiel; Orta ve uzak mesafe saldırılara sahip tabancalar ilgi alanınızsa size de yer var ve o yer bu yer.
11. Tümen komutanı : Kingdew; "Silah da neymiş, biz yumruk adamıyız" diyenler, yumruk ne işte görme fırsatı
12. Tümen komutanı : Haruta; "Kılıç ve çeviklik bir araya getirmesi zor olsa da imkansız değildir" bu mottoyu benimsemişseniz...
13. Tümen komutanı : Atmos; kendisi oldukça duygusal ve cüretkar biri. Başını belaya sokmaması için güvenebileceğimiz birilerine ihtiyacımız var. Bu tümene gelen ailenin en fedakar ve güvenilir üyeleri sayılacaktır.
14. Tümen Speed komutanı : Jiru; mızrakla dövüşmenin büyüsüne kapılmak ilginizi çekerse başka yere gitmeyin.
15. Tümen komutanı : Fossa; Tayfada sigara içilmesine izin verilen tek tümen. Bilginize.
16. Tümen komutanı : İzo; Kiku ile tanışmak isterseniz kızmaz.
Ace <3

Kaptan: Ben
Sağ Kol: @NiTian ErXing Diğer tayfalara nifak sokacak.
Sol Kol: @Master of Puppets Karşı gemilere saldırırken en önden atlayan güçlü adamımız.
Anti Kılıç Timi: @Alpamis Elleriyle kılıcı yakalayıp parçalayabilen haki ustası.
Keskin Nişancı: @Monkey D. Chris Barrett M82 sahibi yaklaşan düşmanların korkulu rüyası.
Rotacı: @Dattebayo..! Gemiyi alabora etmeyeceğine inanıyoruz.
Portakal Yetiştiricisi ve Dansçı: @Perona - Rakiplerine çevik ataklarla saldırmasıyla ünlü, müzik tutkunu.
Kılıç Ustası: @Roronoa Zoro - Kendisinden ara sıra Shishi Sonson görebilirsiniz.
2. Kılıç Ustası: @William cutting - Ashura ile düşman ne olup bittiğini anlayana kadar kesecek onları.
Aşçı: @Monkey D. Dragon - Güzel yemek yapıyormuş diye duydum.
Doktor: @Ölüm Cerrahı Law - Kolunuz kopsa bile yeniden dikecek yeteneğe sahip efsane.
Tekmeci: @Capori Sen hiç ışık hızında tekme yedin mi evlat?
Kitap Sorumlusu: @ch3rl0b11n - Kendisiyle bol bol LOTR sohbeti yapacağız, ondan çok öğreneceğimiz var.
Playstation Sorumlusu: @Historia - Aç oradan bize bi God of War stres atalım.
PC Temsicisi: @RedTeroR Kendisiyle Division olsun Elder Scrolls olsun boş vakitlerimizde takılacağız.
Bayrak Sorumlusu: @Kenny McCormick Kendisine bu konuda güveniyorum.
Marangoz: @Kuroro Onsuz yola çıkamayız.
Müzisyen: @Firûzan Vei Yohohoho tayfanın Süperstar'ı.
Arkeolog: @kuroashi.no.sanji1993 Engin bilgileriyle tayfayı aydınlatan adam.
Şakacısı: @Mr.Bushido Bol bol uyuyan esprileriyle hem tayfaya hem düşmana hasar veren, ara sıra kılıcını alıp kavgaya balıklama atlayan adam.
Miço: @Vintage Culture Tayfanın temizliği aşçıya yardımcılığı gibi konuları ona bıraktık, ileriye yönelik potansiyeli var.
2. Miço: @Kenshiro Yine temizlik ve aşçıya yardım edecek ileride düşmanlar ne olduğunu anlamadan onları ortadan kaldırabilecek süper çaylak.
Akdeniiiz akşamlaaarığ bir başkaaaa oluyooor

Kaptan: Ben
Sağ Kol: @NiTian ErXing Diğer tayfalara nifak sokacak.
Sol Kol: @Master of Puppets Karşı gemilere saldırırken en önden atlayan güçlü adamımız.
Anti Kılıç Timi: @Alpamis Elleriyle kılıcı yakalayıp parçalayabilen haki ustası.
Keskin Nişancı: @Monkey D. Chris Barrett M82 sahibi yaklaşan düşmanların korkulu rüyası.
Rotacı: @Dattebayo..! Gemiyi alabora etmeyeceğine inanıyoruz.
Portakal Yetiştiricisi ve Dansçı: @Perona - Rakiplerine çevik ataklarla saldırmasıyla ünlü, müzik tutkunu.
Kılıç Ustası: @Roronoa Zoro - Kendisinden ara sıra Shishi Sonson görebilirsiniz.
2. Kılıç Ustası: @William cutting - Ashura ile düşman ne olup bittiğini anlayana kadar kesecek onları.
Aşçı: @Monkey D. Dragon - Güzel yemek yapıyormuş diye duydum.
Doktor: @Ölüm Cerrahı Law - Kolunuz kopsa bile yeniden dikecek yeteneğe sahip efsane.
Tekmeci: @Capori Sen hiç ışık hızında tekme yedin mi evlat?
Zincirci: @Wataame Daisuki Düşmanlarını zincire boğan psikopat.
Kuşlara fısıldayan adam: @Mewtwo Olası bir kara savaşında hayvanları desteğe çağıracak yetenek.
Kitap Sorumlusu: @ch3rl0b11n - Kendisiyle bol bol LOTR sohbeti yapacağız, ondan çok öğreneceğimiz var.
Playstation Sorumlusu: @Historia - Aç oradan bize bi God of War stres atalım.
PC Temsicisi: @RedTeroR Kendisiyle Division olsun Elder Scrolls olsun boş vakitlerimizde takılacağız.
Bayrak Sorumlusu: @Kenny McCormick Kendisine bu konuda güveniyorum.
Marangoz: @Kuroro Onsuz yola çıkamayız.
Müzisyen: @Firûzan Vei Yohohoho tayfanın Süperstar'ı.
Arkeolog: @kuroashi.no.sanji1993 Engin bilgileriyle tayfayı aydınlatan adam.
Şakacısı: @Mr.Bushido Bol bol uyuyan esprileriyle hem tayfaya hem düşmana hasar veren, ara sıra kılıcını alıp kavgaya balıklama atlayan adam.
Miço: @Vintage Culture Tayfanın temizliği aşçıya yardımcılığı gibi konuları ona bıraktık, ileriye yönelik potansiyeli var.
2. Miço: @Kenshiro Yine temizlik ve aşçıya yardım edecek ileride düşmanlar ne olduğunu anlamadan onları ortadan kaldırabilecek süper çaylak.
Kuşçu olduk iyimiş :D

Tayfada hiyerarşi yok, ama saygısızlık yapanı ortaya alıp dövüyoruz.

Kaptan doğal olarak benim.

@Roscoe Dümenci. Yol bilmediğinden bizi bilmeden acayip yerlere götürür
@Monkey D. Dragon Aşçımız. geceleri pide yapar, gündüzleri daha ağır yemekler. Gizli devrimimizin ikinci adamı.
@Shakky tayfanın ahlak bekçisi. Arada spirütüel konuşup gaza getirir ve iyi kehanetlerle bizi hayatta tutar.
@Wataame Daisuki Müzisyen ve hırsız kedi.
@Ghost @Shakan asıl doktor Doktor ve stajyeri. Ghost dikiş atar Shakan bandaj sarar.
@Crowley korsanlar için yelp yorumcusu ve tayfa içi sorunlarda tarafsız hakim.
@Eustass Captain Kidd Benle beraber cezalandırıcı. suç potansiyeli olanları manipüle ederek suç işletip sonra en feci şekilde cezalandırıyoruz (tayfa dışı)
@Roo @NiTian ErXing Yeni kuracağımız dünya hükumetinin üst düzey bürokratları. Motorcu memurlar veya sons of the system.
@Master of Puppets veri analisti. Beyblade'deki bilgiç ama yakışıklı ve kaslı hali. Ayrıca Big mom gibi azılı rakiplere karşı gizli koz kasanovamız.
@Aiden Güverte temizlikçisi aynı zamanda süper ajan.
@Alpamis marangoz ve kavgayı ilk başlatan.
@kekomancer sızıntı. Tayfaya zengin hedefler seçip önden aralarına sızar.
Kekobond.... Hmmm...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık