Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Ailesi Üye Yaşları

Pardon, yaş kaçtı?

• 35+

Kullanılan: 6 2.0%
  • 30-34

Kullanılan: 19 6.4%
  • 28-30

Kullanılan: 34 11.4%
  • 25-27

Kullanılan: 75 25.1%
  • 22-24

Kullanılan: 76 25.4%
  • 19-21

Kullanılan: 53 17.7%
  • 16-18

Kullanılan: 28 9.4%
  • 13-15

Kullanılan: 4 1.3%
  • 12-

Kullanılan: 4 1.3%

• Kullanılan toplam oy
    299
16 okulda bizim donem bir alt ve bir uste hic animeci yok durum vahim okulda
Bide bana simdiden cocukmusun izliyon diyen var ama ilerdede izlicem .d
sen daha 16 yaşındasın ve büyük ihtimal liseye gidiyorsundur ben 22 yaşındayım ve üniversiteyi bu yıl inş bitireceğim birde sen benim durumumu düşün :D

15 yaşındayım ve etrafımda kimse manga okumuyor yada anime izlemiyor. Arkadaşlara manga okuyor musunuz diyorum. Müzik grubu okunur mu diyorlar :D

18 , Etrafımda anime/manga takip eden yok fakat etmeye niyetli olan bir arkadaşım var oda bazen bilmeden konuşuyor uyuz oluyorum , Hayır etmeye niyetliysen evinde internetin var arkadaş git sana link atmışım indir izle , Ha birde arkadaş felan bizde kalırsa zorla izletirim bir çocuğa zorla ders çalıştırma edasıyla.

18i bitirmeme 5 ay kaldı.
One Piece'in mangasını takip eden bir arkadaşım var ama nasıl takip etmekse artık. İsimleri ve olayları hep bana soruyor :D
Sınıfımda oturup benimle beraber anime izleyen arkadaşlarım oldu artık. 2 sene önce çocuk işi bebe diyenler şimdi anime tavsiyesi istiyorlar.
Bir arkadaşım One Piece animesine başladı çok azimli 130lara kadar geldi 10 günde :D
Mesela bir arkadaşım romantik-duygusal animelere sardı. Baya bir seri bitirdi.(Adam FMA1-2 izledi be.)
Böyle 3-5 kişi oturup beraberce Steins;Gate izleyip sonunda animedeki zaman paradokslarını tartıştığımız var. Hatta bitirdikten sonra taklit yapanlar bile çıktı.
Şuan Code Geass izleyen 3-5 kişi var. Bir araya geldiğimizde 2.sezonunu vercem onlara :D
One Outs'u izledik beraberce. Hepsi Tokuchi atışı denemişlerdi en sonunda.
Death Notu'u sınıfın %50si izlemiştir. En azından %75'i ne olduğundan haberdar.

Not: Genelde beraber izlediğim zamanlarda ben 2.ye izliyorum animeyi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık