Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korkularınız?

• Konbuyu başlatan Pretzel
  • Başlangıç tarihi

Hangileri

• Karanlık Korkusu

Kullanılan: 17 13.8%
  • Yükseklik Korkusu

Kullanılan: 42 34.1%
  • Gök Gürültüsü Korkusu

Kullanılan: 3 2.4%
  • Örümcek Korkusu

Kullanılan: 20 16.3%
  • Hayalet vb. Korkusu

Kullanılan: 8 6.5%
  • Sürüngen Korkusu

Kullanılan: 10 8.1%
  • Köpek Korkusu

Kullanılan: 16 13.0%
  • Kapalı Alan Korkusu

Kullanılan: 12 9.8%
  • Ceset Korkusu

• Aşı Korkusu

• Diğer

Kullanılan: 50 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    123

kör topal

Çok düşünürsen kendi kendini etkilersin. Farklı şeylere odaklanmanı tavsiye ederim.

Ben de yüksek bir yere gittim mi sıkıntı yaşıyorum. Kenarından taş atmaya kalktığım zaman sanki taşla birlikte ben de gidecekmişim gibi oluyor :D Ama işin enteresan yanı uçaktayken hiç korkmuyorum. Ama hiç :)
Düşünmemeye çalıştıkça aklıma geliyor :c.
Evet kendi kendime büyütüyorum bu konuyu bunu bende biliyorum ama ne kadar düşünmemeye çalışsam o kadar aklıma geliyor.

Dalgamı geçiyorsun. Ben her gece cinli filmler izliyiyorum en büyük keyfim. Filmkorku.org daki çoğu filmi izledim :D
Bende neredeyse bütün siccin musallat filmlerini izledim ve çoğundan zevk aldım onlarda sıkıntı yok yani gece evde teksem aklıma geliyor korkuyorum paranoyaklık seviyesi bir şey değil her zaman olmuyor.

Derinlik.Oyunlarda bile derinlere daldığımda bir garip olurum.Yükseklik ilk başta oluyor ama yene biliyorum.Ama cin-peri mevzusu ve derinlik zor aşarım gibi.

Korku filmlerini çok severdim. 2 sene önce uzun bir aradan sonra korku filmi bakayım derken açtığım anda elektrikler gidince birbirimizi o andan sonra bıraktık.

Hastane/doktor/dişçi/aşı/iğne/başkasından aşırı miktarda akan kan/uzun yolculuk/yüzme/arkadaşlarımı kaybetme -ölüm anlamında değil, aramızdaki samimiyetin bitmesi tarzı-.
Daha ilk anda aklıma gelenler bunlar. Hepsiyle de ilgili travmalar yaşadım çocukluğumda -arkadaş kaybetme korkusu hariç-, yüksek ihtimalle sebepleri onlar.

Ceset korkusu.
Ölü hayvan resmine bakınca bile tuhaf olurum. İnsanlar nasıl bakabilirler cenazelere?

Gök gürültüsü. Çocukluktan kalma sanırım.Her duyduğumda bir tuhaf oluyorum. Yağmurlu havaları hiç sevmem bu sebeble.

Örümcek korkusu.

Sebebini bilmiyorum. Hiçbir hayvandan korkmam örümcek dışında. Aslında tam korku değilde ne zaman bir örümcek görsem (Özellikle Tarantula gibi Tüylülerden) hep filmlerdeki örümcek sahneleri geliyor aklıma. Ölmelerin en igrenci ya düşünsene başta koza yapıyor seni sonra o igrenç tüylü agzı tüylü bacaklarıyla yiyor yavaş yavaş yazarken bile huylandım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık