Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Konohamaru Tartışma

Naruto böyle aşırı güçlenip, olayları tatlıya bağladıktan sonra serinin devam etmesi saçma olur. Herif tepeye çıkacak bir kere daha ne rakibi olacakta seri devam edecek? Zaten Konohamaru ile ilgili birşey olacağını sanmıyorum. Kishimoto'nun Konohamaru'nun akıbetini düşündüğünü hele hiç sanmıyorum :D

benim teorilerimden oluşan bir fanficim var :D hikayeyi asumanın çocuğunun üstünden yazdım. Çocuk ninja akademisini bitirir ve biri uchiha diğeri uzumaki olmak üzere iki takım arkadaşıyla jounin olmuş ve hokageliğe en yakın aday olan konohamarunun takım lideri olduğu takıma verilmiştir. yalnız konohamaru yu biraz isyankar düşündüm one pieceteki smoker gibi. sebebide amcasının ve dedesinin ölümünden dolayı bastırdığı nefret. bu nefret artık bu kadar süre geçtikten sonra-asumanın oğlunun genin olduğu zamanlar- hokageye de atarlanmaya başlar. Suçlu konohanın güçsüzlüğüdür
Böyle hızlıca anlatınca biraz abes durdu sanki zaten daha ana hatlarıyla kafamda yazmaya başlamadım:D

Naruto yaşarken hokage Naruto olması için konahamaru'nun naruto'dan güçlü olması gerekir ki bu veledin o kadar güce oluşması gözümde imkânsız dolayısıyla ölünce olur ama biz görmeyiz sanırım onu. Oldu denir direk.

Hokagelik artık birşey ifade etmiyor önceden Kage görmek için heyecanla bekliyordum ( yahu bir kage seviyesi vs görelim )
Şimdi hiç ilgimi çekmiyor nedense :/

Striker

Bence hokage olur naruto serisi bitecek diyenler var bir ara Naruto Akippuden gelcek diye bir söylenti vardı inş. gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık