Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Konohamaru Tartışma

Konumuz Konohamarunun geleceği ve beklentiler. Öncelikle şunu sorayım: Sizce Konohamaru hokage olur mu? Olursa seride görür müyüz? 3. Hokage ve 4. Hokage gibi Naruto hokageykenmi olur yoksa Naruto ölür sonra mı olur?
Bence Konohamarunun seride hokage olacağını göreceğiz. Peki hokage olması için ne yapması lazım. Sadece Sarutobi olmak yetmeyeceği için kendine özgü özellikler lazım. Benim birkaç düşüncem var. İlk olarak Konohamarudan rasengana ateş elementini birleştirmesini bekliyorum. Görsel olarak ve yıkıcı güç olarak çok sağlam olur :p Bunun yanında Naruto gibi kurbağalarla iç içe olup kuchiyose uzmanı olabilir sennin olabilir. Benim düşüncelerim bu kadar sizce ne olur bu Konohamarunun vaziyeti :)

Ryner Lute

bence naruto asla hokage olamayacak ,Konohamaru hokage olacak naruto ise kagelerin kagesi olacak

thosy

Konohamaru'nun elementi bence amcası Asuma gibi rüzgardır. Ama başka elementler de kullanıyor olabilir. Kuchiyose'si Naruto'dan dolayı kurbağa olacak gibi duruyor ama 3. Hokage'nin çağırdığı maymunu çağırması daha hoş olurdu bence. Ya da iki tür kuchiyosesi olsun. Bir tane olmak zorunda değil. :oleyo:

Hokage olmasını görebilmemiz için çok uzun bir timeskip gerekiyor. Bence hikaye o kadar uzamıyaz. Belki son bölümde Kishi Naruto'dan sonra hokage Konohamaru oldu derse öğrenmiş oluruz.

Seri mutlu sonla biter, sonra 1-2 bölümlük timeskip yapabilirler.
Yada Avatar gibi olabilir. Naruto gider Konohamaru diye seri çıkartırlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık