Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kolezyum Dövüşü

Kardeşim küçümseme yok forum genelinde abartma var. Ace Luffy karakterinde bir adam olsa, yani ''en güçlü olucam,böyle olucam,ortamlarının anasını ağlatıcam'' Luffy bu yönde bir güdülenmesi,güçlenme isteği var. Ace'in istediği ''sevin lan beni'' tribi potansiyelleri eşit ise iş motivasyona bakar. Luffy o yönden avantajlı ve güç farkını kapatmaması için hiçbir neden yok. Luffy'nin de meyvesine az çok güveni vardı ama dersini çabuk aldı. Ace o kadar anlatılan yeni dünyanın bağrında kaç savaş geçirmiş hala meyvesine güvenilmemesi gerektiğini idrak edememiş. Luffy'nin hedefi Ace'yi geçmek gibiydi gibi bir algıda var ki oda yanlış birşey. Çocuk yaşında Luffy'nin çevresinde gördüğü en güçlü adamı,onun gibi korsan olmak isteyen,abisi olan birini hedef düşünmüş. Millette direk KK olacaksa en büyük engel Ace olurdu gibi kopyala yapıştıra döndü. Ace Luffy'nin olgunlaşması için basamaktı o kadar.

İnat :D
TDK'yı bekliyorum.
E haksız da değil millet en büyük engel gerçekten Ace olurdu.Ace'te hem KK olabilecek potansiyel vardı hem de onu KK yapmak isteyen bir Wb vardı.Ace KK olacak potansiyele sahip çünkü babası KK olmuş.(Hem Japon kültürüne göre hem de OP'ye göre güç atalardan geliyor,kan bağından geliyor. Babası KK olan Ace de aynı şeyi başarabilecek potansiyelde birisi dersek çok da yanlış olmaz.)

Ben söyleyecektim ray-san zaten bahsetmiş.

Düşünün birkere Meyvesinin dezavantaj sağladığı bir ortamda Fiziğinden dolayı övüyorlar. Şeytan meyvesi olduğu için adamın saldırılarını emebiliyor ve kendine çekiyor kullanıcı.
Gerçekten çok küçümseniyor.

[

Şu sahnede meyvesi olan kişilerin meyvesi alınınca aciz olduğunu düşünenlere gelsin. Neye dayanarak güçsüz olduğunuda söylesinler bilelim...
Valla bende Lucci gibi fiziksel olarak aşmış adamı yenen Luffy'nin, nasıl insanların Ace'ye fiziksel olarak kaybedebileceğini iddaa ettiklerini ciddi olarak düşünüyorum ama yol bulamadım daha.
İkinci resme bak yol bulursun belki.

Roronoa Zoro

Kaan'ın üstüne o kadar gittiniz, buyrun:
[YOUTUBE]9OK9UXkudoc?t=6m36s[/YOUTUBE]
E(y)sü'ye. 6:36.

Logia bir kişiye fiziksel güç katmıyor. Dolayısıyla Caribo'nun başına gelenin Ace'in başına gelmemesinin bir sebebi var. Yeni dünya seviyesi bir adamla -sadece meyveyle olanamayacağını hepimiz anlamışızdır sanırım- 2 sene önceki Luffy'i karşılaştırıyoruz. Meyvenin gücünün önemli bir kısmını oluşturduğunu biliyoruz ancak 2 yıl önce Luffy yeni dünya kaptanlarından kaçıyla kapışabilirdi ki?

Bu arada Lucci için aşmış fiziksel güç falan demeyin artık lütfen ya. Onun yerine gidin Naruto'nun ilk serisini falan izleyin.
"Eysü'ye"
Gayet de doğru yazıyor.
Sen öyle diyorsan doğrudur. :(

Ace tabi ki. Çaylak Luffy nereye efsane korsan Ace'i yenecek:a:
Luffy'de 2 yıl önce efsaneydi yalnız. Sadece belirtmek istedim...

Çok ciddi okuyordum buraya kadar :(
Fırıtızırık'tan türkçe dersi alıyoruz allah sonumuzu hayır etsin...

Not: Sen bütün gün doktorların reçetelerini oku bütün gün akşama gel bize kesme işaretinden sonra gelicek harfleri tartış. Garip bir hayatın var ferit seninde...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık