Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kolezyum Dövüşü

Ya şimdi bu adam Jozu'dan güçlü mü meyvesiz? Meyveli bile güçsüzdür la :D
3. tümenden bahseden kim abi. Bana göre 5. tümen vista'da yener onu. Ben diyorum ki ace WB tayfasına kabul edildiği zaman 2. tümenin adamı olarak katılmış. Lideri de olmadığı için o tümenin 2. tümendeki en güçlü kişi olduğu için 2. tümen komutanı olmuş. Jozu'nun emrinde 3. tümen var. Adam niye kendi yönettiği adamları bırakıp da 2. tümenin başına geçsin ki?

Yani 3 tane kol ordu olarak düşün. 1. kol ordunun generali Marco. 2. kol ordunun generali ??? 3. kol ordunun ise Jozu. 2. kol ordunun lideri yok diye 3. kol ordu generali neden kendi yönettiği adamları bırakıp da 2. kol orduya gelsin ki? Orada ki en kıdemli veya en güçlü (kıstas ne ise) onu generallik mevkiine yükseltip onu yaparlar general...

Edit: Ferit o bahsettiğin sahne eğer bilek güreşi ve milyarlar ile yapılan dövüşler sahnesi ile alakalı ise o sahne fiiller..

Ace'i meyvesiz savaştıracaksak bence meyveli halinden daha güçlü olurdu, anadan babadan D. olması sayesinde öğrendiği hakiyle Sabo'yu da aşardı. Yani meyvesi olmasa hakinin kıymetini kavrardı belkide. Gerçi olup olmadığını bilmiyoruz ama olduğunu dair bir emare yok, ayrıca Ace'de haki olsa ödülü 650-700 arası bir şey olurdu bence. He diyelim ki Ace'de 2 yıl önce haki yoktu, meyve de yoktu yine Luffy'den büyük olması sebebiyle ve tecrübesiyle Luffy'i yenerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık