Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koleksiyonun İlk Ciltleri

2 sene önce olması lazım. Gerekli Şeyler birkaç manga sitesini korsan yayından ötürü kapattırmıştı. Kapattırdıktan sonra da güncele gelme gibi bir amacımız yok açıklaması yapmıştı. Yahu güncele gelmeyebiliriz diyorsun ama güncel veren siteleri kapatıyorsun :D İşe bak.
33. cildi geçen ay çıkarmışlar. bakalım 34. cildi ne zaman çıkartacaklar göreceğiz.

25 cilt var bende de. Hepsini de normal aldım. İdefixten daha da kitap almam. Yurtiçi kargo tek seçenekti en son hatırladığım. O olduğu sürece fazladan para vermek hiç dert değil.

25 cilt var bende de. Hepsini de normal aldım. İdefixten daha da kitap almam. Yurtiçi kargo tek seçenekti en son hatırladığım. O olduğu sürece fazladan para vermek hiç dert değil.
kargo zaten başlı başına sorun. şube evime 200 metre. gelgelelim adresi bulamadık diye mesaj attılar. gittim şubeden aldım :D

kargo zaten başlı başına sorun. şube evime 200 metre. gelgelelim adresi bulamadık diye mesaj attılar. gittim şubeden aldım :D
Evet yanlış hatırlamıyorsam üç defa şubeye çağırdılar beni. Evi bulamadık değil ama bahaneleri. Yoğunluk var, adam yok vs. Zaten büroları tam komedi. Hani tefecilik, kalpazanlık falan yapsalar anca o kadar bir görüntü olur. Bu yüzden kestim hem d&r hem İdefixten. Hatta geçenlerde babilden sipariş ettim hiçbir şey bilmediğim halde.

İlk 8 cildi ben de almıştım zamanında. Hellsing'in de 5 cildini almıştım. Manga sitelerine yaptıkları yamuktan beri elimi sürmedim.

Geçtiğimiz yıla kadar Gerekli Şeyler'in çıkardığı her türlü Manga içerikli ürünü alıyordum. Hatta koleksiyon konusu da açmıştım yanılmıyorsam.

Ancak gerek onca emek veren çeviri sitelerini tehditlerle sindirmeye çalışmaları, gerek insanlar çizgi romana yöneldikçe fiyatları inanılmaz şişirmeleri sonucu alışveriş yapmamaya karar verdim. İlla almak istiyorsanız yurt dışından orijinal ve kaliteli versiyonlarını hemen hemen aynı fiyata alabilirsiniz, bu Şark kurnazları da para kazanmamış olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık