Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Hadi şimdi de o kadar bütün tayfa gelmedi, karşı taraf koca oluşum diyelim yiyorsa. Şimdi nasıl kurtulacaklar, ben hala Koca Ana'nın düşmeyeceğini düşünüyorum ama mangaka öyle bir durumda bıraktı ki tam kaçış imkansız, en hızlılar kaçsa bile bizimkilerin hepsi kaçamaz.
Sanji pasta yapar verir.

Bigmom insin inmesin luffy eğer kuyruğunu bacaklarının arasına kıstırıp böyle kaçıyorsa.Yazık cidden yazık.Ben oyumu BM inerden yana kullanmıştım arc sonu eğer BM inmez ve luffyler bala şansa kaçarsa seriyi bırakmaya karar verdim.

Yonkoulara vakitsiz girdi Oda. Her yerde söylüyorum, her zaman söylüyorum ve her zaman söylemeye devam edeceğim. Timeskip atılması lazım.

Yonkou dövmeden Raftel'e giden adam kendine Korsanlar Kralı diyebiliyorsa Buggy'nin o şansla Korsanlar Kralı olma ihtimali Luffy'den daha yüksektir, nokta..

O vakit üye olsaydım. Tayfa kaçar Arc sonu birileri gelir düşürür derdim. Geçmiş bölümlere baktıkça da aynı şeyi düşünüyorum : ))

Beyazsakal, Shiki, Garp gibi adamlarla çarpışmamış mı?
Garp Yonkou degil. Kendisi Koramiral. Onunla da mangada yazana gore neredeyse birbirlerini olduruyorlarmis ya da o tarz bir seydi. WB ile yenisemediklerini Buggy diyordu. Shiki ile olan son dovusunde ise Shiki ona gel sag kolum ol diyordu. Daha once onu yenmis olsa, herhalde gidip oyle demezdi. Kaldi ki orada da yok olacakken D. sansiyla sacma bir firtina sayesinde kurtulmustu, Luffy'nin Logue Town'da kurtuldugu gibi. Carpismak farkli dovmek farkli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık