Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Boayı yakalarsa, rütbe artışına hazırlık olun. Zırh hakisi sanırım şuan yoktu, onu da boa ile dövüşürken açabilir. Unutmayın ki bu tür güçler kendinden güçlülerle dövüşürken güçlenir uyanır vs. Şuanki coby, luffy'nin crocoyu indirdiği halinden kat kat daha güçlü. Bir ihtimal boayı indirebilir. Herif sonuçta baya bir teknik öğrendi. Soru falan yapıyor. Rokugan dışına herşeyi öğrenmiştir. Rokuganı da biliyorsa, geriye bir zırh haki kaldı. Ayrıca cobyi oraya gönderdiklerine göre meyve de yemiş olabilir ha? Belki de zamanında garpa önerilen bir meyve vardı, garp yememiş de saklamıştır onu cobye verir? Coby gibi torpilli bir karakter için her şeye hazırlıklı olmak lazım. Ayrıca, coby boanın meyvesinden etkilenmez. Onun gönlü luffyde :p

Acaba helmeppo da Coby'nin yanın da mı? Onun da gözlem hakisi var. Boa vs Coby ve Helmeppo olabilir. Son gördüğümüzden daha güçlülerse ki 2 yıl geçti üzerinden galiba, boa karşısında bu 2sine şans verilebilir bence. Bu aşamada coby'de koka da görebiliriz. Helmeppoda da daha büyük ve güçlü kukri bıçakları olabilir?

Son düzenleme:
Boayı yakalarsa, rütbe artışına hazırlık olun. Zırh hakisi sanırım şuan yoktu, onu da boa ile dövüşürken açabilir. Unutmayın ki bu tür güçler kendinden güçlülerle dövüşürken güçlenir uyanır vs. Şuanki coby, luffy'nin crocoyu indirdiği halinden kat kat daha güçlü. Bir ihtimal boayı indirebilir. Herif sonuçta baya bir teknik öğrendi. Soru falan yapıyor. Rokugan dışına herşeyi öğrenmiştir. Rokuganı da biliyorsa, geriye bir zırh haki kaldı. Ayrıca cobyi oraya gönderdiklerine göre meyve de yemiş olabilir ha? Belki de zamanında garpa önerilen bir meyve vardı, garp yememiş de saklamıştır onu cobye verir? Coby gibi torpilli bir karakter için her şeye hazırlıklı olmak lazım. Ayrıca, coby boanın meyvesinden etkilenmez. Onun gönlü luffyde :p

Acaba helmeppo da Coby'nin yanın da mı? Onun da gözlem hakisi var. Boa vs Coby ve Helmeppo olabilir. Son gördüğümüzden daha güçlülerse ki 2 yıl geçti üzerinden galiba, boa karşısında bu 2sine şans verilebilir bence. Bu aşamada coby'de koka da görebiliriz. Helmeppoda da daha büyük ve güçlü kukri bıçakları olabilir?
B.hakisi nasıl yok? En son Luffy'nin tekniğini kullanıyor muhabbeti dönüyordu?

Ben hatırlamıyorum bir yerde kullandığını. Filmde kullandığı teknik haki tekniği değil. Yumruk atıyor kaya parçalanıyor. Luffynin tekniğinde kayayı parçalamak için temas etmemen lazım.
Altın parçaladığı bir sahne de gördüm. B.hakisi illa vardır bence. Yeni Dünyada artık, neredeyse koramiral olacak.

Hı, ona kalırsa BAA'da Zoro ve Sanji'de de görmedik. Dövüşünce gösterir.
+1. Ben de onu diyorum işte. Boa ile dövüşürken gösterebilir. Hakinin merkezine gitti velet. Denizciler bunu biliyor. Orada hemen herkes haki kullanıcısı. Haki bilmeyen cobynin orada ne işi var? Muhtemelen bir dahaki görüşümüzde haki kullanacaktır. Hatta koka kaplı kolla rokugan çaksa efsane olur :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık