Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi

Jaycee

Beraber başlasak güzel olur arkadaşlar KorsanFan clanını kurarız ne dersiniz :D

Quantum20

Ben de gelebilirim, 10 yaşında başlamıştım KO'ya MSN koxp kuracam diye ömrüm geçerdi... Sonra da, iyisi mi? Ok biterdi xP... :D :D
Güzel günlerdi...

RYUU

İllet bir oyun 7 yıl önce bırakmıştım şu an kingdomko da yeniden başladım yine zamanımı boşa harcıyormuş gibi hissediyorum :artiz:

Roronoa Zoro

En son japko oynadım arkadaşlarla oradada 63 lvlmı ne kasıp bıraktım :D

Buna başlayacağımıza bir CO2 pvp serverda başlayalim. Hemen itemleri kasariz zaten yardımlaşarak. Birer tane de water-warrior-trojan yaptık mı fırtına estiririz :D
Bilmiyorum ben cok az oynadım ama su an tekrardan başlamaya değmez diye düsünüyorum. Premium falan muhabbetleri yok mu ? Üstelik istemediğiz kadar da hack var bu oyunda. Böyle olduğu için de rekabet faktörü ortadan kalkmış oluyor. Ama pvp serverlarda sıkıntı yok.

Pvp'de Homeko db iteam yapıp pk'ya çıkmak :good:
Yaniiii :D Ben knight online dan bahsetmiyorum ama sonucta pvp nin mantıgı aynıdır. Bundan cok seneler önce herkes gm gibiydi pvplerde. Sadece chatten item isimlerini yazıyordun socketleriyle falan direk item kutusuna geliyordu itemler. Ondan sonra sabah akşam kapışma. Ahhh ahhhh... Ne günlerdi be. Simdi pvp serverların bile tadı yok yeminle.

aaron hotchner

ilk önce manesde basladım atilla abi gille 2004 2005 yıllarıydı hecatonchaires(atilla) otantik,sönmeznet,beyaz911 gibi abilerimizle founder clanında,ondan sonra carnac eastta 2007 2008 yılları xeroo asas charımla, ilk ayında 76 lvl ve +8 ctin set ve +8 md +7 shardım vardı 2008 yılında orayıda bıraktım sonra destanda bi baslayım dedim 2012 falandı 80 lvl aaronhotchner asas 5 6 ay orda oynadım cz deki illegal tren magelerden dolayı clanca oyunu bıraktık en son pianada basladım ekimdemi kasım damı ne acıldı 80 lvl asas suan bos duruyor 2, 2.5 ay önce bıraktım orayıda manesdeki abilerimizle baslamısdık clanca yine bıraktık baktık sarmıyor :D böle sabahladıgımız günler coktu klanca iyi günlerim vardı knight da oyunun en güzel zamanları 2004 2007 yıllarıydı sonra zaten mgame oyunu k2 network kiralıdı onlarda oyunun icine sıctılar 2013 davalık oldular mgame k2network arasında k2network baya bi tazminat ödedi mgame simdi ise 2013 sonlarından beri nttgamede oyun onlarda oyunu düzeltmeye baslıyorlar ama ne kadar düzeltselerde 1299 patch dönmeden bu oyun oynanmaz :D o eski maradon o eski maradon müziği bizi oyuna bağlayan bunlardı .

Oynanışa ellemeden grafikleri başan tasarlayıp yeniden sürseler piyasaya fena olur aslında ama çapı yetmiyor sanırım firmanın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık