Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Tavsiye

Albert Camus - Veba
Fransız işgalindeki Oran şehrinin veba ile mücadelesini anlatıyor temeli çok basit ama içeriği çok derin romandır One Piece gibi.

Peki İnsan ne ile yaşar ve İvan İlyic'in olumu hakkinda ne diyebilirsiniz?
İnsan ne ile yaşar'ı çok küçükken okumuştum. O zaman biraz sıkıcı gelmiş olsa da sanırım bazı hassas noktaları görmediğim içindi. Çünkü hala hatırlıyorum hikayesini.
Akılda kalıyor yani. Ve güzeldir de.

Çok kitap okuyan biri değilim fakat hiç sıkılmadan okuduğum bilimkurgu romanı. Olay 3 arkadaşın bir ritüel sonucu farklı bir evrene geçişi ile başlıyor.Yaklaşık 6 yıl önce okumuştum ama hala unutamadım. ikinci kitabı Kaos(devamı) bunu okumadım kitapçılarda aradım bulamadım.

Şuan elimde ücretli e kitap olarak bunlar var .ilginizi çeken varsa atarım özelden atarım sayfa sayfa.

(Google playdan aldım .ücretsiz örnek okuyabiliyorsunuz ilk 10 20 sayfa galiba)Bunlar tam sürüm

Şuan elimde ücretli e kitap olarak bunlar var .ilginizi çeken varsa atarım özelden atarım sayfa sayfa.

(Google playdan aldım .ücretsiz örnek okuyabiliyorsunuz ilk 10 20 sayfa galiba)Bunlar tam sürüm
Buna benzer bir kitap okudum. Ders kitabı tarzı kitaplara uygularsın da ağır kitaplara uygulamak zor. Klasikleri falan hızlı okursan çok da bir şey anlamazsın bana göre :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık