Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] King

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 84 72.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    116
Sıyrılabilir, Uçarak oyalamaya çalışabilir, saldırma fırsatı vermeyebilir. İşlenmek istedikten sonra seçenek çok. Karakter 1 tane güçlü saldırıya yalan oldu.
King gözle görülmeyecek kadar hızlı hareket ettiğinde Zoro onu kesti. Neyle sıyrılacak ne kadar sıyrılacak King Zoro'dan ?

Bir tane saldırıya gitmedi. Herif 3-4 tane kral hakili saldırı yedi ve o küçümsediğiniz son saldırı var ya o saldırı Kaido'yu bile yerinden zıplatır. Amiral üstü bir saldırı gücü vardı orda. @RedTeroR 'ün esprili bir üslupla ifade ettiğ gibi Katakuri'nin her bir saldırısında 1 ay yatacağı saldırılar onlar.

Hadi King'in sırrı var o yüzden Zoro dayak yiyor da dayak atan King demiyor mu bu adamın sırrı var mı yok mu diye? adamın umurunda değil ki, Zoro güçlendirme alana kadar tasa etmeden dövüyor. İşinize geldiği gibi okumayın şu seriyi :d
Bu zamana kadar kaç tane düşmanın bizimkileri analiz edip bu analiz sonucu bizimkileri zor duruma düşürdüğünü gördün de bunu King'den bekliyorsun ? Boş bir beklenti. Ayrıca King, kendini Zoro'dan üstün görerek bir zaaf verdi zaten Zoro'ya. Bu kibir nerdeyse tüm düşmanlarda var ve bu kibir sonları oluyor hep. King'de de farklı olmadı. Karakteri, karakterinden bağımsız olarak değerlendirmek hatalı sonuçlar elde etmene sebep olur.

Anlıyorum, Katakuri kıyası yapmanız Luffy fanları ile olan çekişmenizden ötürü. Hadi ben Luffy fanıyım, ki beni tanıyanlar bir karakteri sevsem de ölümüne onu savunmayacağımı bilir. Smoker'de mi Luffy fanı? :d Artık kaç yıllık bir atışmaysa bu mangada gördüklerimizi de inkar eder hale gelmişsiniz.
Mangada gösterilen herhangi bir şeyde Kata'nın üstün olduğu falan yok. Yorumlama farkı Smoker'in yorumu da kendisini bağlıyor herkesin yorumunda olduğu gibi.

Ben bütün özellikleri kendisinden düşük yada en fazla denk olan karaktere yenilen Kata'yı, neden kral hakiden otoban yapmış Zoro'ya yenilen King'in üzerinde tutuyorum ? Bir sebep göremedim.

Zoro saldırılarını karşılamasını artık Fatihin Hakisi ile vurmasına bağlıyor. Bu yüzden "Yapabileceklerimden korktuğun için karşılamaya başladın" diyor. Öncesinde böyle bir sıkıntısı yoktu. Zoro aldığı bedavadan 3 güçlendirme ile bu adamı yendi, bu yüzden "Zoro, King'den beş gömlek güçlüdür" yorumlarına sadece gülerim.
Böyleyse bu aynen benim iddaa ettiğim şekildedir o halde King’e kral hakiylr vurmadan ırkının özelliğini bastıramıyorsun.Bu onu epey güçlü bir sağ kol haline getiriyor kral haki karşısında önemli çünkü.

Mangada gösterilen herhangi bir şeyde Kata'nın üstün olduğu falan yok. Yorumlama farkı Smoker'in yorumu da kendisini bağlıyor herkesin yorumunda olduğu gibi.

Ben bütün özellikleri kendisinden düşük yada en fazla denk olan karaktere yenilen Kata'yı, neden kral hakiden otoban yapmış Zoro'ya yenilen King'in üzerinde tutuyorum ? Bir sebep göremedim.
Meyve uyanışı yok. Olsa da Katakuri gibi mekanı etkileyecek bir güç olmazdı ama yok. Gözlem hakisi yok, gram görmedik. Katakuri geleceği görüyor, ağzından laf alıyordu. Silahlanma hakisi de çöp. Katakuri Luffy gibi bir karakterin bileğini yamultacak kadar hakiye sahipti. Meyvesinin katı hali + silahlanma hakisi ile King'in çok üstünde. Kılıç ustası desen değil dövüşçü desen o da değil, her şeyden azar azar var King'de ama yetersiz. Savunması büyük handikaplı. Kral hakisi de yok, kılıçtan gelen özelliğe 5 dakika da havlu attı, pehh.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık