Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kin'emon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 31 73.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 11 26.2%

• Kullanılan toplam oy
    42
Tamam reis. Akainu'dan daha güçlü dediğin adamı geçecek ama Ashura Doji gibi birisiyle bir tutamayız anlıyorum. xd Ashura alır mı sence King'i ne diyorsun?

Yirmi sene kalmadığı içindir.. Yinede Caesar'ın gücünü bildiği sürece alır ya. Amande gücündeki karakterlerden de pek farkı yoktur.
Yok alamaz ateş logiası olsa alabilirdi.Hayal edebiliyor musun Luffy Kinemon ile o kadar cebelleşecek uğraşıp duracak g3 grizzly magnum vuracak falan mümkün değil ben hayal edemedim düşününce.

Patlatmalı haki çıkarsa gayette aynı seviye olabilirler. Kılıç ustalığı da muhtemelen birinci kalite. E neyi eksik? Kral hakisi o kadar da abartılı bir özellik değil.
İleri seviye b.haki çıkacağı kesin değil ama çıksa bile ileri seviye k.haki ileri b.hakiden daha da nadir bir şey zaten.Aynı seviye adamlar arasında h.haki farkı oldukça önemli yalnız.Direk potansiyelleri belli eden bir şey sonuçta.Hancock,Chinjao,Dof gibi örnekler ile de alakası yok.O karakterler bariz bir şekilde Kata ve King'den zayıf zaten.

Tamam reis. Akainu'dan daha güçlü dediğin adamı geçecek ama Ashura Doji gibi birisiyle bir tutamayız anlıyorum. xd Ashura alır mı sence King'i ne diyorsun?

Yirmi sene kalmadığı içindir.. Yinede Caesar'ın gücünü bildiği sürece alır ya. Amande gücündeki karakterlerden de pek farkı yoktur.
King i alabilir. Zaten fb'de gördük ki intikam borcu da var.

Hain mevzusunda

Kinemon benim de son zamanlarda favori karakterlerimden ama burada soğukkanlılığından dem vurulsa da ben tam tersi düşünüyorum. Kinemon'un zeki bir karakter olduğunu biliyoruz, en azından Oroçi taktiksel zekasını bir hayli övmüştü. Bir hain olduğunun farkındaydı ve muhtemelen Kanjuro'dan şüpheleniyordu ama dostu ile karşı karşıya gelmekten korktuğu için bu meseleyi hep erteledi. En sonunda dahi kim olduğunu boş verip ölüme gidecekti. Kanjuro'ya büyük bir öfkeyle saldırması çok normal ve çok duygusal, anlık bir hareket ama esas olan yıllar boyunca bununla yüzleşmekten kaçmış olması. Yani Kinemon bana göre duygusallığı ile ön plana çıkan bir karakter oldu.

Şu aralar OP'ta en beğendiğim karakter. Başta 'ne la bu' dediydim fakat şimdilerde Ana'dan hemen sonra gelir.
Bir de ölürse bu arc adını sonsuzluğa kazır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık