Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kin'emon vs. Zoro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama, şöyle bir şey gözüme çarptı.

126. bölümün 10. sayfasında Zoro rakibini keserken alevlenmiş kılıçlarını kullanıyor ve şöyle bir yorum yapıyor;

672. bölümün son karesinde ise Zoro Kin'emon'un Smiley'e ait parçaları kesmesinden etkilenip şöyle şeyler söylemiş. İlgisini çekiyor.
Zoro'nun kalbinde de ateş yanıyormuş :oleyo:

Ayrıca 702. bölümde şöyle bir konuşma geçiyor.

Ne dersiniz bu ikisi Wano'da kapışırlar mı?
Ayrıca Zoro bu stile hakim olur mu?

Zoro tek atar :/
Wano'da dövüşürse Shogun ile dövüşür

Zoro umarım bu tip ateş,su gibi saçma sapan şeyler öğrenip karizmasını düşürmez. Kesip biçmek yeterli hakisini arttırsın yeter.

Dressrosa'dan ayrılırken durumları komalık olmazsa kesin kapışacaklar zaten. Punk Hazard'dan sonra gemide dövüşmeleri yemek vaktiyle kesilmişti. :p

Zoro alır büyük ihtimal fakat Kin'emon'un öyle pek birşeyini görmedik.Sadece Brook'un kafasız ve bacaksız Kin'emona karşı aklı gidiyordu.Korkudan kaçıp gitti.Bunu gördük.Denk dövüşebilir ama kazanamaz bence.

Kin'emon'un en az bir Franky seviyesinde olduğunu düşünüyorum.Sanji'yede denk olabilir.

Zoro alır büyük ihtimal fakat Kin'emon'un öyle pek birşeyini görmedik.Sadece Brook'un kafasız ve bacaksız Kin'emona karşı aklı gidiyordu.Korkudan kaçıp gitti.Bunu gördük.Denk dövüşebilir ama kazanamaz bence.

Kin'emon'un en az bir Franky seviyesinde olduğunu düşünüyorum.Sanji'yede denk olabilir.
Sanji'nin bir teknesiyle aklı giden bir adamdan bahsediyoruz.Sanji'nin tırnağı olamaz. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık