Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Kaido'yu Kesebilir?

Kim/Kimler Kaidou"yu Kesebilir.

• Kullanılan toplam oy
    88
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden gibi kesecek var mıdır emin değilim. Yani iz bırakacak şekilde. Eğer Kaido 20 yıl önceki Kaido değilse kimse kesemez.

Seri sonu belki Zoro.

Zoro'nun şu an Oden'in kılıcını aldığı için keseceği konuşuluyor, ne desem bilemedim. xd

Bilemiyorum.

Bu adam diğer imparatorlarla karşılaşmış > Yara almamış.

Denizcilerle karşılaşmış > Yara almamış.

Yonkou ve amirallerle karşılaşıp yara almamışsa ne desek boş. Ya Kaido'nun tanıtımındaki birçok bilgi yanlış, ya da olayın içinde daha özel durumlar var. Oden'in yaptığını diğer imparatorlar/amiraller yapamıyorsa benim aklıma başka bir şey gelmiyor.

Üye silindi 1004

Kaido'yu kesmez ev işi yapan Perona'yı kesmeye benzemez. En büyük vasfı büyük objeler slash atmak olan bomboş bir savaş lordu. Dof kadar varsa öpüp başınıza koyun.

Bence bu konuyu şimdi değil de,Yamato Luffy'e Kaido'nun zayıf yanlarını anlattıktan sonra açsaydın daha iyi olurdu.Çünkü şuan Kaido'nın vücudu hakkında zerre bilgimiz yok.Hangi kılıç nasıl ve kim tarafından kesilir falan belli değil

La Zoro'nun mantıken ufak ufak Mihawk'a yakınlaşması lazım son 2-3 arc
Yensin demiyoruzda kesebiliyor olması lazım.
Yine de oy atmadım hahaha :a:

Bu adam kaç kere denizcilere ve diğer imparatorlara yakalanmış ama adama ne yara verebilmişler nede öldürebilmişler. Eğer bu tanıtımındaki bilgiler kolpa değilse Kaido Oden'den sonra hasar almaz bir vücut elde etmiş. Bu yüzden hiçbiri kesemez diyorum.

Bence bu konuyu şimdi değil de,Yamato Luffy'e Kaido'nun zayıf yanlarını anlattıktan sonra açsaydın daha iyi olurdu.Çünkü şuan Kaido'nın vücudu hakkında zerre bilgimiz yok.Hangi kılıç nasıl ve kim tarafından kesilir falan belli değil
Kılıç'la alâkalı zayıf yön açıklayacağını düşünmüyorum. Max kesilen yer zayıf noktası oraya kesin falan der. Ama ben zaten yara almamış bir kaidou'yu sordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık