Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimler Haki Kullanarak Amiral Kaçırtabilir?

Kimler Haki Kullanarak Amiral Kaçırtabilir?

• Kullanılan toplam oy
    96
Sonra savaşacağız, hesaplaşacağız şeklinde konuşsa hak verirdim. Tekil konuştuğu için şimdilik öyle düşünüyorum. Kizaru da ellerini kaldırıyordu Benn Beckman'a karşı.
Bekleyelim madem, zaman içinde hangimizin haklı çıkacağını görürüz. Aramaki Buggy hariç herhangi bir yonko karşısında ciddi bir iş yapabilirse (yenmekten bahsetmiyorum) sen haklıymışsın derim ben.

Bekleyelim madem, zaman içinde hangimizin haklı çıkacağını görürüz. Aramaki Buggy hariç herhangi bir yonko karşısında ciddi bir iş yapabilirse (yenmekten bahsetmiyorum) sen haklıymışsın derim ben.

Aksi de olabilir tabii, Aramaki de atlama ipi olursa şaşırmam. Ama bölümü bu şekilde yorumladım.

Hangi yonkou tayfasının kapatanının dövüşüne katıldığını gördük ki? Kaptanın dövüşüne karışmak hakarettir.
Aramaki korsan mı ? bu ilkelere uyuyor, adam açık açık endişesinin shanks değil tayfasının bütünü olduğunu belirtmiş biz hâlâ burda Shanks kaçırdı diyoruz

Başlığı görünce haykırdım ya. Ne abarttınız Shanks Luffy ile karşılaşmamak için adaya giremezdi ama film icinde şov yapması lazımdı oldu bitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık