Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimin Yeri Daha Kolay Doldurulur?

Tayfadan kim ayrılsa yerinin doldurulması daha kolay olur idi?

• Tony Tony Chopper

Kullanılan: 16 12.9%
  • Nami

Kullanılan: 3 2.4%
  • God Usopp

Kullanılan: 29 23.4%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 12 9.7%
  • Nico Robin

Kullanılan: 4 3.2%
  • Soul King Brook

Kullanılan: 57 46.0%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 1 0.8%
  • Cyborg Franky

Kullanılan: 2 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    124
-Robin One Piece'in anahtarı olduğu için paha biçilemez.
-Nami yine alanında onun kadar iyi birisi henüz görülmedi.
Kadınlar bi yana tayfada o yüzden :)

Zoro ile Chopper'ı Law tek başına karşılar.Luffy Zoro ile Chopper'ı şutlamak için Law'a tayfamın bi parçası olacak demiş olabilir. :S Üzgünüm Zoro reyiz.

Franky yine önemli.Elinde planlar vardı yanılmıyorsam.

Brook için ne desem boş.Severim kendisini ama bi müzisyen bulmak çok zor olmasa gerek.İskelette olmayıversen müzisyen :I

Sanji için ise onu aşırı severim ama bence yeri güç açısından doldurulabilir.Ayrıca aşçıda bulunur.Luffy zaten ne bulsa yiyecek bi tip.Diğerleride yemek yemek diye ölmüyor.

Usopp var birde.İşte yeri kolay dolacaklardan biri daha :) Franky zaten o işlerden anlıyor,Güç açısındanda daha adam akıllı vssini çok az gördük Usopp'un.Sugar olayı kafamı karışıtırıyor bi.O da bi şekilde Usopp'suz halledilebilirdi ama.

Öte yandan eğer şu şurada şunu yapmasaydı nolacaktı tayfanın hali açısından bakarsak hiçbirinin yeri dolmaz olur.Ama ben genel özellikleri ve güç seviyeleri açısından baktım olaya.Mesela Zoro'nun yerine alabastada Law yenerdi Daz'ı.Böyle yerine koyarsan sorun olmaz.Yani ben birazda evrende onun yerine karakter varmı diye bakındım :)

Brook'u istemeyenler!!!! Bu yavrucak 50 yıldır beklediği dostuna kavuşamasın mı ha???

Mutluluğun tanımı;

Ağlatır;

Brook'u istemeyenler!!!! Bu yavrucak 50 yıldır beklediği dostuna kavuşamasın mı ha???

Mutluluğun tanımı;

Ağlatır;
Gün geçtikçe daha da uzaklaşıyor ondan aslında.
Yaşadığını ilk öğrendiğinde geriye gidip bi görecekti. Elli yıldır bekliyor hayvan, birkaç yıl daha bekletmek niye. :/

Kral

Ya şimdi herkes demişki law zoronun yerini alır demiş ancak şu da var tamam lawında lafı geçiyor ama zoro gibi geçecekmi law da nakamalığa sahip çıkmayan birisi gibi geliyor bana lawın zoro kadar büyük hayali varmı bikere bence zoronun potansiyeli daha büyük zoro şeytan gibi gözükebilir ama içinde tayfaya karşı büyük sevgi var lawın bu kadar olacakmı?

Hiçbirinin yeri dolmaz la biri gitse hepsini ayrı ayrı seviyom.:( Brook serinin Kemal Sunal'ı la her seferinde aynı espiriyi yapıyor her seferinde güldürüyor lan.:( Bu forumun Aşırı Zorocular ve Anti ZOrocular olarak bir sorunu var bir türlü çözemedim. Tayfanın aklımı selim hamleler yapmasını sağlayan bir karakter ciddileşilmesi gereken yeri biliyor. Chopper'ı ise en ihtiyacımız olduğu zamanda aldık la tayfaya hemen de harcamışsınız.:( Hayret ben Usopp dersiniz diye bekliyordum beni şaşırttınız.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık