Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Fıstık gibi ilerliyordu ne gerek vardı 19.bölüme bütün zevkini kaçırdı soğudum bir anda.
Serinin yazarı alevler içinde yan emi ne güzel su üzerine güzel güzel gidiyordu.

Neden 19. Bölüme sinirlisin :D
Zaten o kadar sarmıyordu bölümleri indirmiştim sildim geçtim.
Aşırı kalitesiz geldi sadece şu ana kadar en önemli yer hikaye olarak klişenin dibi ,aldığı güç artışı gereksiz ve saçma.
Karektere düşün düşün yazana kadar kendi düşünüp güzel bir şey ortaya çıkarabilirdi.

Aşırı kalitesiz geldi sadece şu ana kadar en önemli yer hikaye olarak klişenin dibi ,aldığı güç artışı gereksiz ve saçma.
Karektere düşün düşün yazana kadar kendi düşünüp güzel bir şey ortaya çıkarabilirdi.
Final bölümünü izleseydin bari.

MuzluYulafEzmesi

Güç kazanmasına rağmen rakibini yenemiyor ama . O konuda hakkını vermek gerek :) . Güç konusunu açıklamasız bırakmıyor ayrıca . Ikına ıkına bitirmeyi dene bence :D

Konusu basit olabilir ama işlenişi beğendim ben. Anime kalitesini geçtim zaten. O ilk bölümdeki aile sevgisi ve çaresizliği çok iyi aktarmışlar. Ben etkilendim açıkçası..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık