Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kim Ayakta Kalır?

Kim kazanır ?

• Kaido

Kullanılan: 43 39.4%
  • Akagami no Shanks

Kullanılan: 25 22.9%
  • Big Mom

Kullanılan: 5 4.6%
  • Marshall D.Teach

Kullanılan: 23 21.1%
  • Hepsi ölür

Kullanılan: 13 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    109
Kaido'yu kimse öldüremedi derken yenilmez olarak anlamayın. Zaten mangaka 7 kez yenildiğini belirtmiş. Görmeden inanmam diyorsanız da az sabredin öyleyse. Nasıl yenileceğini güzelce gösterecek zaten.

Kaido'yu kimse öldüremedi derken yenilmez olarak anlamayın. Zaten mangaka 7 kez yenildiğini belirtmiş. Görmeden inanmam diyorsanız da az sabredin öyleyse. Nasıl yenileceğini güzelce gösterecek zaten.
Valla ben anlatamadım bunu millete :S Adamlar nasıl manga okuyosa sadece ölümsüz kısmını alıp atıyolar hafızaya başkada bişey kabul etmiyolar ki ölümsüz mölümsüz değil bu adam yani dediğin gibi kaç kere yenilmiş yaralar bereler almış

Adamların gözünde dünyanın en güçlüsü Kaido bana kalırsa Shanks parçalar ki Kaido'yada zamanında höd lan demiş işte belli ki

Valla ben anlatamadım bunu millete :S Adamlar nasıl manga okuyosa sadece ölümsüz kısmını alıp atıyolar hafızaya başkada bişey kabul etmiyolar ki ölümsüz mölümsüz değil bu adam yani dediğin gibi kaç kere yenilmiş yaralar bereler almış

Adamların gözünde dünyanın en güçlüsü Kaido bana kalırsa Shanks parçalar ki Kaido'yada zamanında höd lan demiş işte belli ki
Shanks parçalar kısmına katılmam imkansız. Lakin 4 imparator birbirine girdiğinde pekala Kaido'nun yenilme ihtimali var.

Burada ayakta kalacak kişi istikrarlı ve zeki birisi olmalı. Teach veya Shanks kazanır. Toplu dövüştü tek kol büyük dezavantaj. Teach yıkılmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık