Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kid & Law vs Amiraller

Kid ve Law hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    64
İhtimal vermişsin ama ankette yine amirallerine kıyamamışsın :D

Şimdi başka karakter dayanınca güçlenmiş oluyor da Kid, Law dayanınca niye torpil oluyor? :bilmem:
BMnin güçlerini iyi kullandırmadı Oda bence whole cakede daha güçlüydü birde dövüş içi power up olmadığı için sadece aramakiyi alırlar

BİLGİLENDİRME -

Rosa diye başlayıp sakız gibi uzatmayın. PH'dan itibaren Law'ın güncele kadar gelişimini gösterdi. Girilen savaşların her anlamda geliştirdiği söylendi. Ayrıyetten göstermesini beklemeyin. Sanki bizim tayfanın 2 yıllık gelişimini detaylı mı gördük? Bunu geçelim.

Eğer ki başka WEEZ anlamına (Nefes nefese kalmak/yorulmak) gelen ibare yoksa bugüne kadar Teach'i yoran, neredeyse yenmeye yakın Law olmuştur.
Ben sırf bunun için Teach'in tüm sahnelerine baktım. WEEZ yazan ne Banaro'da ne ID'de ne de Marineford'da yok.

Plot diye atıp tutanlar Teach'in kazanmış olmasının tek nedeni

1- Law'ın tayfası
2- Luffy'nin plotluğu Karasakal üzerinde olması.

Alt yazı geçiyorum. Law'ın kalkıp savaşa devam etmemesinin de tek nedeni tayfasının mağlubiyet almış olması.

----------------------------------------------

Devamında;
Eğer ki Kuzan, Karasakal ile kalmaya devam edip Hasır şapka dövüşlerinde düşman olursa......
Eğer ki Kalp Korsanları esir düşmüşse Law'ın rakibi net Kuzan olacaktır ve yenecek.

-BİLGİLENDİRME BİTMİŞTİR!

Şimdi konuya gelirsek yanına Kid verilmiş. Ben bir tek Akainu'nun zorlayabileceğini düşünüyorum. Sadece onda kararsızım.

Plot yardım ederse zaten alırlar hepsini buna kimsenin itirazı olmaz Wano öncesi Law ve Kid, Bigmom alıyor.
Oda tek arclık plot vermiş bunlara. Diğer yorumda da belirttim. Devamında biri yonkou'dan tek yiyor, diğeri biraz iş yaptıktan sonra harcanıyor. Bu seviyenin adamı olmadıkları kanıtlandı. Amiralin aynı duruma düşeceğini hiç sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık