Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kiba no Tabishonin - The Arms Peddler

Sadece kan ve şiddet beklentisi içinde okumaya başladım ama konusuda çok hoşuma gitti.Fakat hani 1,5 iskender söylerseniz tam en lezzetli yerinde acil çıkmanız gerekir ya öyle bir his yaşadım.Çok çabuk bitti 7 bölüm gerçi 7ci bölümü daha okumadım ama neyse :D Yeni ciltleri ve bölümleri merakla bekliyoruz harbiden.

Tam 12 den vurmuşsun gene Smoker, çok güzel seriymiş devam bölümlerini sabırsızlıkla bekliyoruz tekrardan elinize sağlık

Sadece kan ve şiddet beklentisi içinde okumaya başladım ama konusuda çok hoşuma gitti.Fakat hani 1,5 iskender söylerseniz tam en lezzetli yerinde acil çıkmanız gerekir ya öyle bir his yaşadım.Çok çabuk bitti 7 bölüm gerçi 7ci bölümü daha okumadım ama neyse :D Yeni ciltleri ve bölümleri merakla bekliyoruz harbiden.
Daha vampirleri, ölüm yiyenler ve ölüleri göreceksin.

Tam 12 den vurmuşsun gene Smoker, çok güzel seriymiş devam bölümlerini sabırsızlıkla bekliyoruz tekrardan elinize sağlık
Tek güncelde tüm seriyi görürsen şaşırma derim.

Unknown

Baya heyecanlı bitti 7.bölüm..Seri gerçekten güzel artık takipteyim elinize sağlık.Bu arada tek güncelde tüm seri gerçekten hoş olur..Her türden yaratık var belli ki zombileri görünce baya şaşırdım aslında...

Bu seriyi Tortuga Çeviri yapıyor. Bu hafta da ilk cildi verdi. Diğer pazara kadar bekleyeceksin mecburen. Ayrıca credits kısmına da bakmayı unutma lütfen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık