Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] KorsanFan Korsanları Tayfanı Kur

Tayfada hiyerarşi yok, ama saygısızlık yapanı ortaya alıp dövüyoruz.

Kaptan doğal olarak benim.

@Roscoe Dümenci. Yol bilmediğinden bizi bilmeden acayip yerlere götürür
@Monkey D. Dragon Aşçımız. geceleri pide yapar, gündüzleri daha ağır yemekler. Gizli devrimimizin ikinci adamı.
@Shakky tayfanın ahlak bekçisi. Arada spirütüel konuşup gaza getirir ve iyi kehanetlerle bizi hayatta tutar.
@Wataame Daisuki Müzisyen ve hırsız kedi.
@Ghost @Shakan asıl doktor Doktor ve stajyeri. Ghost dikiş atar Shakan bandaj sarar.
@Crowley korsanlar için yelp yorumcusu ve tayfa içi sorunlarda tarafsız hakim.
@Eustass Captain Kidd Benle beraber cezalandırıcı. suç potansiyeli olanları manipüle ederek suç işletip sonra en feci şekilde cezalandırıyoruz (tayfa dışı)
@Roo @NiTian ErXing Yeni kuracağımız dünya hükumetinin üst düzey bürokratları. Motorcu memurlar veya sons of the system.
@Master of Puppets veri analisti. Beyblade'deki bilgiç ama yakışıklı ve kaslı hali. Ayrıca Big mom gibi azılı rakiplere karşı gizli koz kasanovamız.
@Aiden Güverte temizlikçisi aynı zamanda süper ajan.
@Alpamis marangoz ve kavgayı ilk başlatan.
@kekomancer sızıntı. Tayfaya zengin hedefler seçip önden aralarına sızar.

Tayfada hiyerarşi yok, ama saygısızlık yapanı ortaya alıp dövüyoruz.

Kaptan doğal olarak benim.

@Roscoe Dümenci. Yol bilmediğinden bizi bilmeden acayip yerlere götürür
@Monkey D. Dragon Aşçımız. geceleri pide yapar, gündüzleri daha ağır yemekler. Gizli devrimimizin ikinci adamı.
@Shakky tayfanın ahlak bekçisi. Arada spirütüel konuşup gaza getirir ve iyi kehanetlerle bizi hayatta tutar.
@Wataame Daisuki Müzisyen ve hırsız kedi.
@Ghost @Shakan asıl doktor Doktor ve stajyeri. Ghost dikiş atar Shakan bandaj sarar.
@Crowley korsanlar için yelp yorumcusu ve tayfa içi sorunlarda tarafsız hakim.
@Eustass Captain Kidd Benle beraber cezalandırıcı. suç potansiyeli olanları manipüle ederek suç işletip sonra en feci şekilde cezalandırıyoruz (tayfa dışı)
@Roo @NiTian ErXing Yeni kuracağımız dünya hükumetinin üst düzey bürokratları. Motorcu memurlar veya sons of the system.
@Master of Puppets veri analisti. Beyblade'deki bilgiç ama yakışıklı ve kaslı hali. Ayrıca Big mom gibi azılı rakiplere karşı gizli koz kasanovamız.
@Aiden Güverte temizlikçisi aynı zamanda süper ajan.
@Alpamis marangoz ve kavgayı ilk başlatan.
@kekomancer sızıntı. Tayfaya zengin hedefler seçip önden aralarına sızar.
Etiket gelmemiş yav, açıp bakmasam görmeyecektim. Bu arada gost ve bana kaldıysanız yandınız, geçmiş olsun :D

Baktım hiçbir tayfaya giremeyenler var. Benim de birilerini unutacağım garanti. Babanın yolunda babanın tarzında tayfamı halka arz etmeye karar verdim. Benim tayfam Mobidick ahalisi olacak. Bir tayfaya girmek isteyen bütün dostlar. Size hitap eden tümeni seçiniz. Tümene kabul edileceksiniz.
1. Tümen Komutanı : Marco; asistan doktor, hasta bakıcı, hemşir ya da hemşire olmak isteyenler bu tümene yardırsın. @Eustass Captain Kidd
2. Tümen komutanı : Portgas D. Ace; ateşli arkadaşları bu tümene bekliyoruz. @Hiken no Ace
3. Tümen komutanı : Jozu; Gücüne güvenenler bir adım öne çıksın. @Kenshiro
4. Tümen komutanı : Thatch; bu tümende kahramanlara ihtiyacımız var. Gözünü dört açacak olan yiğitler burası sizin.
5. Tümen Komutanı : Vista; Kılıç kullanmak yetmez döşünüzde önce kıl yetiştirmelisiniz. İstekliyseniz bu zorlu süreçte badem yağınız hazır.
6. Tümen Komutanı : Blamenco; Gücüne güvenmeyenleri kolluyoruz.
7. Tümen komutanı : Rakuyo; Aynısı burada da geçerli ancak Kizaru kırmızı çizgisidir. Kizaru'yu görünce dalıyor kendisi tutamıyoruz.
8. Tümen komutanı : Namur; Bu balık adam kardeşimizle okyanus altı seferlerimiz sizi heyecanlandırıyorsa bu tümene buyrun
9. Tümen komutanı : Blenheim; her şartta sakin kalıp aileme sahip çıkarım diyorsanız Blenheim skucskucak açıyor.
10. Tümen komutanı : Curiel; Orta ve uzak mesafe saldırılara sahip tabancalar ilgi alanınızsa size de yer var ve o yer bu yer.
11. Tümen komutanı : Kingdew; "Silah da neymiş, biz yumruk adamıyız" diyenler, yumruk ne işte görme fırsatı
12. Tümen komutanı : Haruta; "Kılıç ve çeviklik bir araya getirmesi zor olsa da imkansız değildir" bu mottoyu benimsemişseniz...
13. Tümen komutanı : Atmos; kendisi oldukça duygusal ve cüretkar biri. Başını belaya sokmaması için güvenebileceğimiz birilerine ihtiyacımız var. Bu tümene gelen ailenin en fedakar ve güvenilir üyeleri sayılacaktır.
14. Tümen Speed komutanı : Jiru; mızrakla dövüşmenin büyüsüne kapılmak ilginizi çekerse başka yere gitmeyin.
15. Tümen komutanı : Fossa; Tayfada sigara içilmesine izin verilen tek tümen. Bilginize.
16. Tümen komutanı : İzo; Kiku ile tanışmak isterseniz kızmaz.

Son düzenleme:
Baktım hiçbir tayfaya giremeyenler var. Benim de birilerini unutacağım garanti. Babanın yolunda babanın tarzında tayfamı halka arz etmeye karar verdim. Benim tayfam Mobidick ahalisi olacak. Bir tayfaya girmek isteyen bütün dostlar. Size hitap eden tümeni seçiniz. Tümene kabul edileceksiniz.
1. Tümen Komutanı : Marco; asistan doktor, hasta bakıcı, hemşir ya da hemşire olmak isteyenler bu tümene yardırsın.
2. Tümen komutanı : Portgas D. Ace; ateşli arkadaşları bu tümene bekliyoruz.
3. Tümen komutanı : Jozu; Gücüne güvenenler bir adım öne çıksın.
4. Tümen komutanı : Thatch; bu tümende kahramanlara ihtiyacımız var. Gözünü dört açacak olan yiğitler burası sizin.
5. Tümen Komutanı : Vista; Kılıç kullanmak yetmez döşünüzde önce kıl yetiştirmelisiniz. İstekliyseniz bu zorlu süreçte badem yağınız hazır.
6. Tümen Komutanı : Blamenco; Gücüne güvenmeyenleri kolluyoruz.
7. Tümen komutanı : Rakuyo; Aynısı burada da geçerli ancak Kizaru kırmızı çizgisidir. Kizaru'yu görünce dalıyor kendisi tutamıyoruz.
8. Tümen komutanı : Namur; Bu balık adam kardeşimizle okyanus altı seferlerimiz sizi heyecanlandırıyorsa bu tümene buyrun
9. Tümen komutanı : Blenheim; her şartta sakin kalıp aileme sahip çıkarım diyorsanız Blenheim skucskucak açıyor.
10. Tümen komutanı : Curiel; Orta ve uzak mesafe saldırılara sahip tabancalar ilgi alanınızsa size de yer var ve o yer bu yer.
11. Tümen komutanı : Kingdew; "Silah da neymiş, biz yumruk adamıyız" diyenler, yumruk ne işte görme fırsatı
12. Tümen komutanı : Haruta; "Kılıç ve çeviklik bir araya getirmesi zor olsa da imkansız değildir" bu mottoyu benimsemişseniz...
13. Tümen komutanı : Atmos; kendisi oldukça duygusal ve cüretkar biri. Başını belaya sokmaması için güvenebileceğimiz birilerine ihtiyacımız var. Bu tümene gelen ailenin en fedakar ve güvenilir üyeleri sayılacaktır.
14. Tümen Speed komutanı : Jiru; mızrakla dövüşmenin büyüsüne kapılmak ilginizi çekerse başka yere gitmeyin.
15. Tümen komutanı : Fossa; Tayfada sigara içilmesine izin verilen tek tümen. Bilginize.
16. Tümen komutanı : İzo; Kiku ile tanışmak isterseniz kızmaz.
Jozu.

Şimdilik bandaj yaparım, 6-7 seneye tayfanın Law'ı olacam:a:
Beklentimiz o zaten. Tayfaca okutuyoz seni jdfsklş

Ben en fazla birinin aklına girip içmeye götürürüm :D

@01746 Ro shi nan te

Beni Marco yerine yaz.Ben bir kıza baktım mi hasta olur kız.Hasta bakıcı gibi bir şey oluyorum yani.
Sarhoş edip kendimize güldürdükten sonra niye güldün lan hayalimize diye bi derisini yüzmeyelim mi yani

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık