Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kendi Tayfanızı Oluşturun

Evet beklenen tayfa geliyor:
kaptan: Capone Gang Bege; Bege tayfanın sadece kaptanı değil aynı zamanda savaş gücünün de anahtarı. 2. üye cyborg franky, franky'nin görevi begenin her tarafını lazer silahları ve gaon topları ile doldurması. zaten içi bir kale kadar büyük olan Bege'nin vücudu binlerce lazeri aynı anda ateşleyecek güce ve cephaneye sahip olabilir. 3. Adamım Pika, Pika Bege'nin vücudunu şeytan meyvesi ile istediği gibi değiştirip şekil almasını sağlıyabilir. Böylece bütün kaleyi tek başına yönetebilir. 4. ve son adam ise Kuma, kuma da tahmin edeceğiniz gibi bu ölüm makinasının hareketinden sorumlu. Yani işte benim yonkou adayı 4 kişilik tayfam.
-Bege
-Franky
-Pika
-Kuma

Roronoa Zoro

Kaptan :Benim(Luffyi öldürüp Gomu Gomu no Mi yedim.)
Yardımcı kaptan :Jewelry Bonney (En son tayfası yoktu o yüzden kaptan olarak görmüyorum.)
Rotacı :Nami ve Violet
Aşçı :Sanji (Tamamiyle kıyak geçiyorum.:oleyo2:)
Perona ve Bayb 5(One piece'i ararken bana eşlik edebilirler.)
Malesef 7 kişi sınırlaması var nedense Robini yazmamışım meyvesi çok işe yarayabilirdi:mad:
Adam Tayfa değil Harem kurmuş :D

Hana Hana no Mi yi ne amaçlarla kullanacak acaba ?

Düşündüm de şuanki tayfayı hiç değiştirmemek en makulu geldi :D.

Luffy gibi haki potansiyelli korsan yok, malum Raftel için herşeyin sesini duymak şart
Nami potansiyelinde hava tahmini yapan kimseyle karışılaşmakdık
Zoro gibi yön özürlü ve bir o kadar amacına bağlı yeri geldiğinde baçakların kesmekten çekinmeyen adam bulmak çok zor.
Sanji gibi centilmen ve hayali all blue olan (Zeff dışında) bir aşçıdan daha iyi bir aşçı bulamayız.Hem Zoro demek Sanji demek
Robin kesin lazım malum Oharalı tek kişi
Franky kadar üst seviyede yeteneği olan başka korsan-marangoz yok
chopper gibi doktor her türlü iş görür

Düşündüm de şuanki tayfayı hiç değiştirmemek en makulu geldi :D.

Luffy gibi haki potansiyelli korsan yok, malum Raftel için herşeyin sesini duymak şart
Nami potansiyelinde hava tahmini yapan kimseyle karışılaşmakdık
Zoro gibi yön özürlü ve bir o kadar amacına bağlı yeri geldiğinde baçakların kesmekten çekinmeyen adam bulmak çok zor.
Sanji gibi centilmen ve hayali all blue olan (Zeff dışında) bir aşçıdan daha iyi bir aşçı bulamayız.Hem Zoro demek Sanji demek
Robin kesin lazım malum Oharalı tek kişi
Franky kadar üst seviyede yeteneği olan başka korsan-marangoz yok
chopper gibi doktor her türlü iş görür
Usopp u atabiliriz tayfada heyo :oleyo2:

Kaptan: Enel

Tayfa Eğlence Birimi; Bon Clay, Buggy, M3 Galdino, Brook
Tayfa Stratejik güçler Birimi; Violet, Nico Robin, Nami, Sugar, Abusalom
Tayfa İmha Birimi; Aokiji, Marco, Ben Beckman,

7 den fazla oldu :D

Kaptan : Eustass Kid.Adam tam bir kaptan bence.
Yardımcı Kaptan : Vergo.Tayfanın haki açlığını fazlasıyla karşılar.Yardımcı kaptan olarakta baya yakışır.
Doktor : CC.Akıllı adam.Her ne kadar aklını pislik için kullansada doktorlukta yapar.:D
Marangoz : Kaku
Nişancı : Van Augur
Müzisyen : Appoo.Meyvesi yeter.
Rotacı : Nami.Tek kız olarak tayfanında yollusu olur.:ehe: Başka iyi rotacı aklıma gelmedi.
Aşçı : Enel.Aşçılıkla alakası yok fakat birkaç yemek yapmayı öğrensin,milleti doyursun yeter.Tayfada Luffy gibi aç yok.Maksat tayfaya güç olsun diye yazdım.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık