Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kayıp YüzYıl

Enteresan bir bakış açıcıs olmuş ama Devrimciler bu işin neresinde peki
Devrimciler iyiyimi ortadan kaldırma anlayışında
Kayıp yüzyılı biliyorlarda denizcilere uyuz oldular ondan sebepmi Devrimci ordusu kurdular
Şu anki devrimciler = kayıp yüzyıldaki dünya hükümeti, şu anki korsanlar = kayıp yüzyıldaki ufak çeteler. Şu anki devrimcilerin üst kademeleri kayıp yüzyılı biliyor ama bütün devrimci ordusu bilmiyor. Alt kademedekiler, dünyada şu an bulunan haksızlıklara karşı çıkmak için çabalıyor. Liderlerinin izinden gidiyor. Üst kademedekiler ise dünya hükümetinin amacından saptığını, bozulduğunu düşünüyor. Bu arada şunu belirteyim dünya hükümeti silinen medeniyetteki tüm insanları katletmiyor. Onlar sadece ülkeye ait binaları, laboratuvarları, her türlü bilgi kaynağını yok ediyor. İnsanlara da o medeniyetten bahsetme yasağı getiriyor.

Hikaye olarak okuyunca fena değil tabii.Olayları tam tersten yazmışsın gibi duruyor zaten.Haki=Antik Krallık vs meyve=dünya hükümeti.İyi taraf=Antik krallık kötü taraf=dünya hükümeti.

Onun dışında o dört savaşçıyı merak ettim.Goroseiyi mi kastediyorsun ? Eğer öyleyse onlar 5 kişi.Hangisini dışarda bıraktın ? Okurken aklıma en çok bu takıldı.:/
Bahsettiğim dört savaşçı 800 yıl önce yaşadı. Şimdikilerden farklı kişilerdi. Dünya hükümeti ilk kurulduğunda dört kişiydi, sonradan beşinci kişi katıldı.

Konuya farklı bir şekilde yaklaşmışsın. Böyle bir şey çıkacağını düşünmüyorum ama okurken keyif aldım. Bayrağın hikayesini güzel bağlamışsın. Eline sağlık.

Hikaye olarak güzel ancak dediğin gibi olsaydı Dünya Hükümeti o yüzyılı komple silmezdi, dünya halklarının özgürlüğünü sağladık diye lanse ederlerdi.

Hikaye olarak güzel ancak dediğin gibi olsaydı Dünya Hükümeti o yüzyılı komple silmezdi, dünya halklarının özgürlüğünü sağladık diye lanse ederlerdi.
Bu insanlar özgürlük savaşçısı. Amaçlar iktidara gelip insanları yönetmek değil herkese özgürlüğünü vermek. Bu nedenle propaganda yapma ihtiyaçları yok. İnsanlar onları kendi gönül rızalarıyla yönetici yapıyor.

Bu insanlar özgürlük savaşçısı. Amaçlar iktidara gelip insanları yönetmek değil herkese özgürlüğünü vermek. Bu nedenle propaganda yapma ihtiyaçları yok. İnsanlar onları kendi gönül rızalarıyla yönetici yapıyor.
O zaman özgürlük savaşçısı olabilirler ama şu an öyleler dersek millet güler şimdiki yönetim kadrosu propaganda yapmayı çok seviyor shichiler ve matineford'da gördük bunu :D böyle bir malzemeyi kullanmamaları düşünülemez hatta gözlerine sokarlar biz sizi özgür kıldık diye :sapkali:

O zaman özgürlük savaşçısı olabilirler ama şu an öyleler dersek millet güler şimdiki yönetim kadrosu propaganda yapmayı çok seviyor shichiler ve matineford'da gördük bunu :D böyle bir malzemeyi kullanmamaları düşünülemez hatta gözlerine sokarlar biz sizi özgür kıldık diye :sapkali:
Şu anki dünya hükümeti de bunu söyleyemez çünkü şu an tam olarak yıktıkları medeniyet gibi oldular. Eğer o medeniyeti yıkmayı meşru gösterirlerse şu anki devrimcilere hak vermek zorunda kalırlar. Koltuklarından ve ayrıcalıklarından vazgeçmek zorunda kalırlar.

Son düzenleme:
Şu anki dünya hükümeti de bunu söyleyemez çünkü şu an tam olarak yıktıkları medeniyet gibi oldular. Eğer o medeniyeti yıkmayı meşru gösterirlerse şu anki devrimcilere hak vermek zorunda kalırlar. Koltuklarından ve ayrıcalıklarından vazgeçmek zorunda kalırlar.
Bence halkı manipüle etmek için daha iyi bir koz geçemez ellerine, eğer senin dediğin gibi olduğunu var sayarsak bu hükümetin gizlemesini anlarım ama bu politika kayıp yy'dan beri devam ediyor ilk yöneticiler neden gizlesin ? Dediğim gibi farklı bir bakış açısı sunmuşsun bence gayet başarılı ama bunun seriye uyarlanmasını mümkün görmüyorum en azından tümünü çünkü bayrak hikayesi falan çok güzel onlar tutabilir D.lerin kötü olması olayı serinin dinamiklerine ters :D Düşünce şeklini sevdim böyle fikirler, teoriler gelirse aklına paylaşmaya devam et :good:

Ben günümüzden bahsediyorum. Şu anki yönetim yozlaşmış bu kesin. Bu yozlaşmış yöneticiler yüzyılı silinmiş olarak göstermek yerine, kendi özgürlük destanlarını anlatırlardı diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık