Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Katakuri ve Big Mom

Güzel olmuş, eline sağlık. Olur mu olur neden olmasın. Oda bu belli olmaz. Ayrıca son söylediğin kısımdaki Luffy'nin geleceğini görünce kendini bırakması konusu bana şu konuyu hatırlattı. http://www.korsanfan.com/konu/yeni-tayfa-Üyesi-Şablonu.6798/

Arkadaş burada tayfaya katılan bazı kişilerin Luffy ile önceden vs attığını yazmış çok da güzel konu olmuş. Son diyaloglarını da düşününce acaba Luffy tekrar geldiğinde Kata Luffy'nin tarafına geçer mi, hatta tayfaya gelir mi diye düşünmüyor değilim şu an.

İlla düşman olması gerekmez ki. Annesinin katliamlarına son vermek istiyordur ancak işin nasılını, ne zamanını düşünmemiştir. Çünkü habis duygular yoktur. Yine de bir gün birinin annesini durdurmasını isteyebilir.

Kendisi annesinin durumu için üzülüyordur belki ama annesine düşmanlık beslediğini hiç sanmıyorum.

Son düzenleme:
902. bölümdeki Kata-Brulee sahnesinin ardından başlığı hortlatıyorum :) . Bir ara oradaki muhabbeti de yazıya ekleyeyim.

Bigmom'a düşmanlık beslediğini sanmıyorum ama kardeşlerine ve oluşuma tehtid olduğunu düşünebilir.

Güzel paylaşım tebrikler aklıma gelmişti ama saçma olur diye paylaşmamıştım bölüm yorumunda teorinin gerçek olma ihtimali birhayli yüksek bm nin çocuklarına mesafeli yaklaşımı acımasız yaklaşımı ve tam anlamıyla bir psikopat olması ve katanın tabiricaizse delikanlı bir karaktere sahip olması(vs esnasında luffy kendi kontrolü dışında yaralanınca durumu eşitlemek için kendini yaralaması) teoriyi kuvvetlendiriyor son bölüm itibariyle kata nın luffy e sempati duyduğunu ve saygısını oda nın bize apaçık hissettirmeside kanıtı.

Bir hesapta gördüm .Katakuri , Daifuku ve Oven'ın yüzlerindeki çeşitli kısımların Kaido'ya benzerliğini göstermişler.Yani babalarının Kaido olduğunu savunmuş. Böyle bir şeye ihtimal veren var mı aranızda?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık