Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları 2. Tur

2. Turu Kim Alır?

• Evi arabayı Katakuri'ye basıyorum.

Kullanılan: 28 41.2%
  • Luffy her zaman bir yolunu bulur.

Kullanılan: 40 58.8%

• Kullanılan toplam oy
    68
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm çıkmadan gaza gelmeyin.

İddiaya dahil olmamıştım ama haftalardır bu dövüş berabere bitecek ve Katakuri, Luffy'i öldürebilecekken öldürmeyecek, gitmesine izin verecek diyordum.

Yarın bölüm çıkınca bu veya buna yakın bir şey olduğunu görürsünüz.

İddia henüz bitmedi.

Karakter ağzından konuşulanlara eskiden nasıl yaklaştığımı hatırlamıyorum ama bu konularda karakterlerin ipucu verdiğini düşünmüyorum. Aklıma şimdilik tek örnek geldi mesela, Zoro Hajrudin'e siz uyanınca kafes gidecek falan diyordu ama adamları belirli süre iyileştirip öyle kafes ittirdi Oda bey :/ Temkinli olmak lazım.
Kesin bi gerekçe olamaz zaten de ben inmeyeceğini düşündüğümden
İşte o ilk ihtimalin açıkları var. Pasta olayı en başından belliydi, Big Mom onu yiyecek kesin. Bir etkisi de olacak doğal olarak. Ama pastayı yemesi ona zayıflık kazandırmayacaktır zannımca, Oda bu kadar imajı çizemez yonkounun çünkü yenilgi söz konusu değil. Önümüzdeki kurguya bakınca, yonkounun yüceliğini koruyabilmesi gerekiyor ki, takipçi kitle ileri ki yonkou arkları için heyecanını koruyabilsin. Bunu verebilmek için de Big Mom'ın şimdiye kadarkilerden çok daha büyük bir hareket yapması gerekiyor bana göre. Genel profil itibariyle tayfanın imajı çizildi zaten. Ark ana karakter yolunda misyonunu tamamladı. Şimdi gelecekteki kurgu adına misyonunu tamamlaması gerekiyor, onu da yonkounun gücünü ve ayrımını bizimkilerde sürekli taze tutacak bir olayla verecektir Oda. Başkalarının düşürmesi de biraz tekrara giriyor ama yine de olacaksa da hemen olmaz bana göre. Neticede kimse bilmiyordu bizimkilerin bu kadar zarar verebileceğini, önceden planlanmış bir şey söz konusu olamaz. Anca haberlerin ardından olabilir, o da bir süre sonra olacaktır. Yani iddia planında Big Mom düşmez, Diye düşünüyorum ben.
şu nedenden ötürü, Kata'nın lafı destekleyici bir unsur oluyor benim için.

Seriyi 7 8 haftadır sadece spo kısmından takip ediyorum.Aşırı soğudum.Normalde eskisi gibi takip etsem direk cezamı çekerdim ama uymayacağım sanırım.Belki tekrar ısınırsam uyarım.
Neyse tog akar : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık