Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal ve Mera Mera no Mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasakal ace'in meyvesinide alırmı acaba ? Aklıma takıldı mezarları bilmiyor fakat yeni dünyada ada olduğundan yıllardır wb gemisinde idi bulabilir gibi. Ace'e güzel meyven var heba olmasın diyordu bu av süresinde o meyveyide alabilir sizin fikirleriniz ?

Sanmam Ace'in mezarından çıkarıp meyveyi alması zorlama olur o meyve ace ile beraber tarih oldu bence.

Şimdiye kadar almadıysa bundan sonra almasıda saçma olur. Meyvenin 48 yılı kaldı çünkü. Bence öldürdüğü kişilerden meyvesini alabilmesi için belli bir süresi vardır. Bedeni soğuyana kadar mesela.

Mera mera güzel meyve :good: Yek tuhaf tarafı acaba kişi öldükten sona ne kadar zaman geçerse Meyvesi bedeni terk ediyor ?
Alamayacağını düşünüyorum çünki öldükten sonra epey zaman geçmiştir.

bence kan tam soğumadan alabiliyordur meyveyi şimdi mezarda ne kan kalmıştır nede vücut onun için alabileceğini sanmıyorum.. Zaten WB nin kanı sıcak ve tek vücut halinde karşısında duruyordu o anda aldı ama Ace nin ki öyle değil.

Üstünden 2 yıl geçti.Çoktan şeytan vücuttan çıkmıştır ve WB ile yan yana yatıyor o mezarlar korunuyor dur.

Monkey D. Garp

birde bence logia tipi meyve aldığını avladığını düşünmüyorum paramecia türü ya da az da olsa zoan topluyordur eğer tayfasına meyve veremiyorsa.

yoksa aynı anda 2 logiaya nasıl sahip olacak.

kao.one

BB başkalarından meyve alıp onuda kendi tayfasına aktarabiliyor mu? Meyve avcılığına başlamış diyorlar yada kendisi kaçta meyve barındırabiliyor?

sınırı olmalı.mesela insan beyni öldükten belli bir süre sonra daha aktif olur bu hep söylenir.yinede acein ölümü ve bbnin o adaya gelip mera merayı alması arasındaki zaman farkı cok fazla.üstelik hayvanda olsa kendileri,baba dedigi ve komutanım dedigi bir adamın mezarlarını yagmalamaz bence.her ne kadar mezarcı hasana benzesede:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık