Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Oda'nın paşa gönlüne bağlı. Tek başına T.T. Chopper bile Luffy'yi yenebilir ve ben dönüp "nasıl ya?" demem.

Evet böbrek:d
Güncel olarak o bölümleri okuduğunu varsayıyorum. Aha bitti savaş denecek bir darbeydi.
Beklediğim ssleri de atmışsın keke. Luffy ortalama 5sn sonra gözlerini açıyor o Apoo şeysinden sonra:d

Komutanlarla uğraşmazdı mı:d
Bunun temel sebebi iki adet yeni haki değil mi? Biz bu ikisini Yamato dışında birine karşı kullandığını görmedik. Ki onda bile düz kullandığı halde antik silah ateşleniyormuş etkisi vardı:d

Roger'a laf atmışsın!!!!!! Ray ve Gaban defterini Oden tutumlarından sonra bırakmıştık sanki:d hardkılınççılar bile Roger'ın Ray'ı, Luffy'nin Zoro'su demekten utanır olduxd
Aynen böbrek çok güzel gitti reis. Cracker'ı da bir adandan bir adaya uçurud değil mi? :D

Gözlerini açar tabi. böyle bir şey olacak desek bekler miydin peki? :D Yoksa manga gerçeklerine göre olmaz mı derdin? xd

Antik silah etkisi ise bir şey diyemem.

Evet, Roger tayfasının içinden geçemez. D: Bak her birini teke tekte yenemez demiyorum, tayfasının içinden geçemez.

Aynen böbrek çok güzel gitti reis. Cracker'ı da bir adandan bir adaya uçurud değil mi? :D

Antik silah etkisi ise bir şey diyemem.

Evet, Roger tayfasının içinden geçemez. D: Bak her birini teke tekte yenemez demiyorum, tayfasının içinden geçemez.
Hakket böbrek değilmiş. Vücudun yarısını almış bildiğinxdd

Hasta Roger'ın bile şansı var yaw:d

Hakket böbrek değilmiş. Vücudun yarısını almış bildiğinxdd

Hasta Roger'ın bile şansı var yaw:d
Devamındaki paneli at yaw.

Bu arada yukarıya sonradan ekledim şuna da cevap versene; Gözlerini açar tabi. Böyle bir şey olacak desek bekler miydin peki? :D Yoksa manga gerçeklerine göre olmaz mı derdin? xd

Cidden Pda'nın gerçeklerine güveniyor musun keke? xd

Devamındaki paneli at yaw.

Bu arada yukarıya sonradan ekledim şuna da cevap versene; Gözlerini açar tabi. Böyle bir şey olacak desek bekler miydin peki? :D Yoksa manga gerçeklerine göre olmaz mı derdin? xd

Cidden Pda'nın gerçeklerine güveniyor musun keke? xd
Bölüm bitiyordu burada:d her bölüm kendi içinde değerlendirilnelisbdkenskdnd

Böyle bir şeyi söyleyen kişiye hardkılıççı muamelesi yapardım yalan yok:d

Oda'nın gerçekleri bayadır değişkenlik gösteriyor. Bu değişkenlik sağolsun çok verimli bir ctesi sabahı geçiriyorum:)

Cok güzel saymışsın ama istisnalar var.Shanks ile Backmen arasında o fark yoktur.Zamanında da Fisher Tiger Jimbeiden güçlü değildi.Fisher Tigerin ölümüne sebeb olanlar Cimbeye hiç birşey yapamamıştı.
Güneş korsanlarının olayı çok farklı. Bu tarz tayfaları güç kıstasına koymamak lazım. Ki Beckman ve Tiger gücü işlenmiş karakterler değil ne yazsam dayanaksız olur bekleyip görelim Beckman'i.

Toplumsal linç mi? Jinbei "katayı yendin mi hakket" derken gözleri parlıyor. Hani yok artık der gibi?
Sanji eli kolu bağlı Luffy'nin dişini kırabildisbskndks evet maalesef durum bu.
Zoro mu? Sağ omza kanca yeyince bayılan adam. Luffy böbreksiz saatlerce dövüşmekle kalmıyor yeni form G4 açıyor yetmiyor 30dk da o formda sağ kolla kapışıyor.
Kaptanlar tayfalarını sololar demek fanlık değil maalesef manga gerçeği:d
Kabul etmek istemeyenler "Zoro acılarını aldı" deyip devam edebilir:d
Malesef ki sıralı 1 vs 1 değil aynı anda 1 vs 3 atacak. Ve bu adamların hepside açık bulduğu anda Luffy'i inletecek darbeleri indirebilecek karakterler. Ki %100 açık bulacaktır. Luffy Yonko falan oldu da bizim mi haberimiz yok ?
Sanji Jinbei vs Luffy olsa Luffy alır derdim
Zoro,Sanji veya Zoro, Jinbei vs Luffy olsa ortada geçer hangi taraf daha çok açık bulursa/darbe indirebilirse o indirir derdim.
Ama üçü aynı anda mı? Kami Enel rufiye acısın keza onlar acımayacaklar.
Benim gözümde bu üçlüden toplamda 2,5 Dof gücü çıkar ki o da Luffy'i indirmeye yeter de artar bile.

Bir süre sonra işi taştaşa vurup aralarında paslaşırlar. Sanji uzaktan Jinbei ye gelişine orta açar, Jinbei gelişine tüm gücüyle vurup Zoro'ya fırlatır, Zoro Tatsumaki yapıp topu havalandırır sonra havadan serbest düşüşte üçü aynı anda vurup yere zımbalarlar.

Malesef ki sıralı 1 vs 1 değil aynı anda 1 vs 3 atacak. Ve bu adamların hepside açık bulduğu anda Luffy'i inletecek darbeleri indirebilecek karakterler. Ki %100 açık bulacaktır. Luffy Yonko falan oldu da bizim mi haberimiz yok ?
Sanji Jinbei vs Luffy olsa Luffy alır derdim
Zoro,Sanji veya Zoro, Jinbei vs Luffy olsa ortada geçer hangi taraf daha çok açık bulursa/darbe indirebilirse o indirir derdim.
Ama üçü aynı anda mı? Kami Enel rufiye acısın keza onlar acımayacaklar.
Benim gözümde bu üçlüden toplamda 2,5 Dof gücü çıkar ki o da Luffy'i indirmeye yeter de artar bile.

Bir süre sonra işi taştaşa vurup aralarında paslaşırlar. Sanji uzaktan Jinbei ye gelişine orta açar, Jinbei gelişine tüm gücüyle vurup Zoro'ya fırlatır, Zoro Tatsumaki yapıp topu havalandırır sonra havadan serbest düşüşte üçü aynı anda vurup yere zımbalarlar.
Luffy kral hakiyi patlatınca dizlerinin bağı çözülür. Hey yevrum hey:d

2.5 Doff da muazzam bir oranmış bu arada. Bundan sonra birim olarak kullanabilirim :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık