Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Sanji Doflamingodan tek yiyen adam Luffy ciddileşti mi Sanji Luffy'nin yanında kayda değer bir isim değil .
Ama Sanji tek başına olmayacak ki. Luffy Zoro ile vs atıp sonra Sanji'nin karşısına cikmayacak ikisiyle aynı anda mücadele edecek. Birine saldırırken verdiği açıktan diğeri faydalanacak.
Kaldı ki Luffy Zoro ile mücadele ederken Sanji açık bulduğunda tüm güçte tekmelerle Luffy'nin şaftını kaydirabilecek darbeler indirebilir.
Luffy aniden Sanji'ye yönelse bu sefer Zoro tüm gücüyle bi darbe indirecek.
Yani asla Luffy vs Sanji veya Luffy vs Zoro olmayacak.
Normalde Luffy Sanji'ye tek atabilecek bile olsa Zoro tehdidi olduğu için bunu yapamayacağını düşünüyorum. Havada asılı 4-5 saniye durup Sanji'nin işini KKG ile bitirse bile o sırada Zoro tüm gücüyle Luffy'i arkadan kesecektir.
Sanji'nin dayanıklılığı da suit ile çok üst düzeye çıktı. 2 vs 1 de tek atma falan hayalden öte bir şey değil.

Son düzenleme:
Ama Sanji tek başına olmayacak ki. Luffy Zoro ile vs atıp sonra Sanji'nin karşısına cikmayacak ikisiyle aynı anda mücadele edecek. Birine saldırırken verdiği açıktan diğeri faydalanacak.
Kaldı ki Luffy Zoro ile mücadele ederken Sanji açık bulduğunda tüm güçte tekmelerle Luffy'nin şaftını kaydirabilecek darbeler indirebilir.
Luffy aniden Sanji'ye yönelse bu sefer Zoro tüm gücüyle bi darbe indirecek.
Yani asla Luffy vs Sanji veya Luffy vs Zoro olmayacak.
Normalde Luffy Sanji'ye tek atabilecek bile olsa Zoro tehdidi olduğu için bunu yapamayacağını düşünüyorum. Havada asılı 4-5 saniye durup Sanji'nin işini KKG ile bitirse bile o sırada Zoro tüm gücüyle Luffy'i arkadan kesecektir.
Fikirlerimiz Zoro’nun Luffy’e ne kadar tehdit olduğu kısmında ayrılıyor o zaman. Ben senin kadar tehdit görmüyorum diyebilirim. Luffy’nin gözü karardığında Zoro ve Sanji diz çöküp tövbe isterler bana göre yan yana durup.

Fikirlerimiz Zoro’nun Luffy’e ne kadar tehdit olduğu kısmında ayrılıyor o zaman. Ben senin kadar tehdit görmüyorum diyebilirim. Luffy’nin gözü karardığında Zoro ve Sanji diz çöküp tövbe isterler bana göre yan yana durup.
Böyle mantıksız konuştuğunda hiç sevilmiyorsun :hıh:

Güc farkı birçok tayfa için bariz.
Marineford öncesi Reyleignin dedikodusunu duyan Garp aynı anda iki Efsane ile uğraşamayız diyor.
Hem Roger hem Wb için Oden gibi bir tayfa üyesi gayet güçlü. Odenin Kaidodan güçlü olduğunu hepimiz gördük.
Shanks ile Ben Beckman,Yasopp ve Lucky Roo arasında da o kadar fark yoktur.Bizim tayfayı Shankslara benzetmek gerekir.
Zoro seri sonunda Mihawkı alacak Luffyi elbet çok zorlar, Sanjide onun bir tik gerisinde .Water7 arcta Usoppun Luffye neler yapabileceigini gördük.

Beyazsakal ve tafyasının bu kıyaslamadan çıkarılmasını istiyorum.

Babaya el kalkar mı da soruyorsunuz! :of:

Normalde Linlingil'i de çıkar derdim de kadın sıkılınca çocuklarını yiyor, nefsi müdafa anaya karşı bile haktır tabi.

Arlong:Kolay yenerler.
Kuro:Zor yenerler.
Krieg:Gin buna takla attırır.
Crocodile:Yenemezler.
Moria:Zor yenerler.
Lucci:Orta zorlukta yenerler.
Doflamingo:Yenemezler.
Beyaz Sakal:Orta zorlukta yenerler.
Kaido:Zor yenerler.
BM:Ortanın altı zorlukta yenerler.

Son düzenleme:
Wb marconun içinden geçer. Kendini yenilemesine bile gerek kalmaz orada can verir sefil bir șekilde.
Kaido kingi șelaleden așağı atar.
BM katakuriyi üzer.
Shanks beckmanı bayıltır.
Doffy kuș kafesi açıp hepsini dilimler.
Law hepsini canlı canlı dilimledikten sonra room açıp denize yollar.
Luffy G4 ile uzaya yolculuk yaptırır zoroya.

Kısacası kaptanlar bırak tek bașına sağ kolu almayı, tüm tayfayı alacak güçte oldukları için kaptandır. Bunu MF de gördük, tüm wb tayfası akainu ya saldırıyor birșey yapamıyor. Akainuya üstünlük kuran tek kiși WB nin kendisiydi zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık