Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Yonkoular ile tayfaları arasında uçurum var gözüktüğü kadarıyla. Big Mom 2 vuruşta Queen i bayılttı. Kaido da muhtemel aynı şekilde bayıltırdı. Beyazsakal bile Marineford savaşında Akainu yu 2 harekette gömdü. Çok yaşlı olmasa o savaş o şekilde bitmezdi. Bence tayfa ile kaptan arası çok fazla yonkoularda.

Vergo, Law'a çok kötü yenildiğinden ve Pica, Zoro'yu çok koşturduğundan herhalde böyle düşünüyor olabilirler. :bilmem:
Forumda çoğunluk Zoro'nun Law'dan güçlü olduğunu düşünüyor sonuçta.
Forumda çook Zoro fanı var ondan. Sanji'yi bile geçirtenler var.

Pica diyince üzülüyorum. Kaku var Mr 1 var bir de bu var.

Anket talep ediyorum.
He ya çok garip.
Pica ise benim için sadece sinir bozucudur. O gülüşü var ya hele o gülüşü. :artiz:
Gülüş güzelde Zoro'luk bir rakip değil. Daha ağırbaşlı ve daha zorlayan bir rakibi hakediyordu Zoro.

Bu adam dah çok Usoppluk bir rakip. Gücü düşük olsa Usopp bunu kaça kaça korka korka troll bir şekilde yenerdi. :/

Rayleigh, Zoro, Beckman gibi adamları bu listenin dışında tutarsak, alabilir gibi gözüküyor. Bu karakterlerin tamamının zirve hallerini düşünelim mesela Roger Rayleigh'i rahat alabilir mi? Bunun imkanı yok bana göre. Ama geri kalan sağ ve sol kollar gerçekten kaptanlarına oranla çöp bir seviyede olduğu için bu çıkarımın yarı yarıya doğru olduğunu söylesek yanlış olmaz herhalde.

Aynı şekilde kaptaN vs bütün tayfa yaptığımızda da buradaki en büyük olay, kaptanının bütün zayıflıklarını bilip ona göre strateji geliştirebilecek çaptaki tayfa üyelerinde bitiyor bence. Ama buna rağmen tayfa çöp olduktan sonra kaptan gene ağır basıyor. Yani Luffy KK olduğunda belki (bence Luffy'nin şansı gene daha yüksek) bütün tayfa onu indirecek bir yol bulabilir ama aynısını ne Kaido ne de BM için söyleyemeyiz gibi duruyor.

Değil sağ kol ve sol kol; tayfa güçlerini bölmeden tayfa klonlammayı başarsa dahi kaptanı alamazlar.

Law'ın tayfası için diyorum tabii. :/

Rayleigh, Zoro, Beckman gibi adamları bu listenin dışında tutarsak, alabilir gibi gözüküyor. Bu karakterlerin tamamının zirve hallerini düşünelim mesela Roger Rayleigh'i rahat alabilir mi? Bunun imkanı yok bana göre. Ama geri kalan sağ ve sol kollar gerçekten kaptanlarına oranla çöp bir seviyede olduğu için bu çıkarımın yarı yarıya doğru olduğunu söylesek yanlış olmaz herhalde.

Aynı şekilde kaptaN vs bütün tayfa yaptığımızda da buradaki en büyük olay, kaptanının bütün zayıflıklarını bilip ona göre strateji geliştirebilecek çaptaki tayfa üyelerinde bitiyor bence. Ama buna rağmen tayfa çöp olduktan sonra kaptan gene ağır basıyor. Yani Luffy KK olduğunda belki (bence Luffy'nin şansı gene daha yüksek) bütün tayfa onu indirecek bir yol bulabilir ama aynısını ne Kaido ne de BM için söyleyemeyiz gibi duruyor.
Bende senin gibi düşünüyorum ama ozaman eşleşmelerde sıkntı olmuyor mu ? Shanks-Kaido denk ise,Beckmann King'e ağır basıyorsa,skıntı olmaz mı ?

Mihawk, Fujitora. Birileri Dof’a falan ezilirkeb Reis amiral’e atar yapıyorduz Hele bu arc çok fena şeyler olacak nihahahha :D

Geldim işte buradayım :D

Bildiğin kaçmış ağlayarak kaçtığı söyleniyor hatta hahaha :D
Nerede atar yapıyordu la o bahsettin atarsa o Zoro'da hep vardı kaptanından sonra faça yapmalar, sen yapmazsan ben yapardım sıra bendeler falan onu geç ben ondan önceki sahneyi diyorum bayılıyordu neredeyse nefes nefese kalmış, kumarhanede ki çöplere yaptığı saldırıyı yaptı Fujitora onlar ölmemiş Zoro mu ölecek :D Yaptığı atar anca ona batar ki battı zaten güldürme bushido :) Bu arc olacak şeyin maksimumu Zoro yeni bir kılıç alacak nidai kitetsu o gelen kılıç ile büyük ihtimal Jack'i yenecek eğer o kılıç eline geçmezse 2 v 1 yaparlar jack ile bak gör SS'de al atarsın bana :D

Nerede atar yapıyordu la o bahsettin atarsa o Zoro'da hep vardı kaptanından sonra faça yapmalar, sen yapmazsan ben yapardım sıra bendeler falan onu geç ben ondan önceki sahneyi diyorum bayılıyordu neredeyse nefes nefese kalmış, kumarhanede ki çöplere yaptığı saldırıyı yaptı Fujitora onlar ölmemiş Zoro mu ölecek :D Yaptığı atar anca ona batar ki battı zaten güldürme bushido :) Bu arc olacak şeyin maksimumu Zoro yeni bir kılıç alacak nidai kitetsu o gelen kılıç ile büyük ihtimal Jack'i yenecek eğer o kılıç eline geçmezse 2 v 1 yaparlar jack ile bak gör SS'de al atarsın bana :D
Fuhitora’ya gayet sağlam tepki verdi bizim yeşil :D Jack’i 2 kılıçla alacak 3 kılıö ile Kaido’ya girecekkkkk hahaha :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık