Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido’ya Son Vuruşu Kim Yapar?

Kaido’ya son vuruşu yapacak kişi kim olur?

• Luffy

Kullanılan: 87 62.1%
  • Zoro

Kullanılan: 30 21.4%
  • Oden

Kullanılan: 8 5.7%
  • Big mom

Kullanılan: 3 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 12 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    140
Savaş şöyle olacağının garantisini veririm
-Hibrit formlu kaido ilk raime hakkei ile killeri indirir.
-bunu gören kid sinirlenir kaidoya dalar ve kaido ile kid savaşır diğerleri bigmoma dalar ve kid düşer.
-Law ve Zoro bu sefer kaidoya dalar luffy ise bigmoma bir an olur Zoro ve Law kaidoya hasar verir ama ardından kaido hemen saldırır ve ikisi aynı anda menzile girer Law kendi yerine ilk zoroyu kurtarır Law düşer.
-bunu gören luffy ve Zoro sinirle kaido ile bigmoma dalar. Zoro kaidoya luffy bigmoma baya hasar verir ama zoroda raime hakkei yiyerek yere düşer.
- luffy iki yonkou karşısında tek kalmışken kaido bigmoma karışmamasını ister. luffy temizinden dayak yer sonra gear5 açar kaidoyu indirir.
-luffynin kaidoyu yendiğini gören bigmom luffy yerine kaidoyu öldürür. Tam luffye yönelmiş iken diğer dörtlü kalkar ve luffyi korur bigmom yorulmuştur ve zaten alacağını almıştır. oradan ayrılırken luffyi başka sefere öldüreceğini söyler.
- savaşın genel olarak bu çizgide gideceğini düşünüyorum belki sıraları değişir ama bu üç şey değişmez
1) Zoro iyi bir hasar verir .
2) luffy kaidoyu indirir.
3) bigmom kaidoya ihanet eder/ onu öldürür.

Son düzenleme:
luffyden başkasına oy atan şimdiye kadar hangi seriyi okuyordu bilmiyorum. diğerleri ihtimal dahilinde bile değil. en büyük hasarı kim verir derseniz o da luffy olur. luffy; ana karakter. "en" denilen her konuda kafada o olur. 2.yi tartışan konular daha gerçekçidir bana göre...
Zoro'da kendi işini kendi gören birisi Luffy'ye bağımlı değil başka karekterler ile karıştırma.

Hiçbiri. Kaido diyelim ki düştü fakat ölmedi, hapsetmek saçma olur. Kaido'nun ölmesi gerekiyor. İlerleyen bölümlerde 5 ihtiyarın Vegapunk'ın yeni silahıyla geleceklerini düşünüyorum. Bizimkiler Kaido'yu devirir ve ölümün eşiğine getirirler fakat son vuruşu hükümet yapar.

Hiçbiri. Kaido diyelim ki düştü fakat ölmedi, hapsetmek saçma olur. Kaido'nun ölmesi gerekiyor. İlerleyen bölümlerde 5 ihtiyarın Vegapunk'ın yeni silahıyla geleceklerini düşünüyorum. Bizimkiler Kaido'yu devirir ve ölümün eşiğine getirirler fakat son vuruşu hükümet yapar.
Hayali ölmek olan adam ölür herhalde,Bm'de hapse falan düşsün,imparatorluğu devam etmez umarım.

ben oyumu big mom’a bastım başlığı açtıktan hemen sonra. İhanet vurgusu, kaido’nun nasıl devrileceğinin bir türlü bilinememesi, meyveyi verenin big mom olması, çok muhtemel meyvenin zaafını da bilmesi vs gibi ihtimaller varken özellikle.
çok iyi arkadaş gibi geliyor onlar. ihanet olmaz aralarında bana göre. ayrıca oda 2 yonkoyu aynı anda devirmeyi planlıyor bana göre.

kaido diğer düşmanlar gibi değil croco yada dof gibi dünya hükümetine bağlı bir ülkede terör estirmiyor. tutuklama veya sonrası idam gibi bir olay burda olmayacak ve kaido sağ bırakılamayacak kadar güçlü bir düşman sağ bırakmak sürekli gereksiz bir soru işareti bırakır seride diğerlerinin yenildikten sonra gelip zorluk çıkarma şansı pek yok ama adam yonkou gider 2 sene sonra gelir tayfanın yarısını biçer gider luffyin kelle alması gereklidir eğer almayacaksa zoro ve oden'den bir birleşik atakla ölmesini görmek güzel olurdu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık