Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Aynen linlin'e dalacak adam yok ama ben onun bir şekilde ada'dan ayrılacağını veya amirallerin onu indireceğini düşünüyorum. Bir de muhtemelen aşırı saçma ve tutmayacak bir şey fark ettim. 984'de ulti yamato'nun saldırısı için" kaidou'nun 8'lık saldırısının anca 4'lüğü olur diyordu. Oda'da numaralarla oynamayı sevdiği için buradan kaidou'nun yarı gücünde çıkabilir mi diye düşünüyorum.
Aslında evet olabilir. O tekniği Kaido'nun base halinda Luffy'e vurduğunun yarı gücünde olma olasılığı epey fazla.

Aynen linlin'e dalacak adam yok ama ben onun bir şekilde ada'dan ayrılacağını veya amirallerin onu indireceğini düşünüyorum. Bir de muhtemelen aşırı saçma ve tutmayacak bir şey fark ettim. 984'de ulti yamato'nun saldırısı için" kaidou'nun 8'lık saldırısının anca 4'lüğü olur diyordu. Oda'da numaralarla oynamayı sevdiği için buradan kaidou'nun yarı gücünde çıkabilir mi diye düşünüyorum.
Bence bu tutmaz,Bu yaşında kaidonun base halinin yarısına yakalaşamaz bile hatta şöyle söyliyim kaido o kadar güçsüz olamaz.

Bu adam ilk gösterildiğinde agresif ayyaş manyak ve astlarına kötü davranan biriydi.Wano arc'ın ortalarına doğru makul bir insan astlarına karşı hitap şekli düzgün ve akıllı biri olmaya başladı .
Sarhoşken manyağın teki duygularına hakim olamıyor sanırım. Ayıkken gayet akıllı olabilir. :D

Oden'e tek atmasıyla, luffy'e tek atması arasında oden'in lehine hiçbir fark yoktur. Aksine luffy'e tek attığında daha bile güçlüydü.

Çoğu kişi hibrit modunu daha görmedik diyor da üçüncü bir modu olduğundan emin miyiz? Misal Sengoku veya Marco'nun görmedik ki ben üçüncü modları olmadığını düşünüyorum zaten efsanevi zoan kullanıcılarının. Klasik ve antik zoanlarin hepsinde vardır.

Çoğu kişi hibrit modunu daha görmedik diyor da üçüncü bir modu olduğundan emin miyiz? Misal Sengoku veya Marco'nun görmedik ki ben üçüncü modları olmadığını düşünüyorum zaten efsanevi zoan kullanıcılarının. Klasik ve antik zoanlarin hepsinde vardır.
Kaido harici dediğin 2 karakter 2y öncesi.O zamanlar zaten görmediğimiz birçok şey vardı.x drake inde görmedik misal o dönemler.Marco nunda Kaido gibi hybrid modunu muhakkak göreceğiz.

Pirate wariors 4 oyununda Kaido ceyran da atabiliyor. Zaten Lıffy ve Odeni teklediği zaman da saldırı isimleri ceyranlı... Komple göğü mü kontrol ediyor nedir acep? Aşırı aptalca bir şekil de yenileceksin değil mi kral...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık