Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Monkey D. Garp (Zirve)

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    313
Roger deyince bizi bağlıyor, Luffy deyince kendisini bağlıyor öyle mi? Hahahahahah.
Çincao gibi bir eziğe gitmeden bi sürü antreman yapan elemana fazla bel bağlıyorsunuz, üzüleceksiniz.
Adamı tanıtırlarken "Rogerı yakalamış denicilerin efsanesi" cümlesinin yarısı yüzde yüz yalan, geri kalanının sebebi şüpheli.
Luffy Katakuriyi, kendini geliştirmek için tam gücünde yenmek istiyor. Bru Leeyi alıp ayna dünyasından çıksa Katakuri mal gibi kalacak içeride, Yalnız bunun konuyla ne alakası olduğunu çözemedim. Katakuri gayet de ölümün kıyısına getirdi Luffyi, keza Rob Lucci de.
Garp korsanlar kralını yakalayan adam olarak değil defalarca köşeye sıkıştıran tarzı bir laf ile anılarak giriyor seriye.Denizci kahramanı asıl lakabı.

Çincaoya efsane korsan diyen mangakaya sor orasını.Hayatı kaymış,en önemli saldırı gücünü kaybetmiş kral haki kullanmak için bile bilmem ne ritüeli yapan-hassoken mi ne- adamı Luffy alamasa köyüne dönsün zaten.

Hani diyorsun ya smoker a kendini yakın görüyor o yüzden denk dövüşmek istiyor falan ya hani.Katakuri için de denk dövüşmek istiyor ama kendini geliştirmek için.Saygı duyduğunu falan belirtmedi.

Luffyi bir kez ölümün kıyısına getirmek farklı,roger-garp gibi defalarca yapmak farklı.

gerçi garp the gavatı foruma yayan adam sendin lan :D ne tartışıyorum ki biri bana law şöyle böyle güçlü dese de s..ir lo der yoluma bakarım :D bitirelim bence.

Gençliği dediğin 40lı yaşları, küçülsün de cebime girsin. Luffy 19 yaşında KKG atsa öyle kafası yamulduğuyla da kalmaz, öldürürdü. Bir de antreman yapmış gelmiş buna hahahahahah.
Luffynin yaşından gidersek Rogerı da harcarız. Üstelik Luffynin pestili çıkarak dokunabildiği sağkolla aynı ünvana sahip amirallere karşılık verebilen adama Garpın tek vuruşu yetiyor, adam tamamen geri çekiliyor, karşılık vermeye yeltenmiyor bile.
Benim meselem kim yener değil zira kararsızım ama Garpı küçültmeye uğraşman da boşuna. Amiral düzeyinde olduğu zaten kesin ama bulunduğu konum ve yaptıkları fazlasını vadediyor kesinlikle.

Garp korsanlar kralını yakalayan adam olarak değil defalarca köşeye sıkıştıran tarzı bir laf ile anılarak giriyor seriye.Denizci kahramanı asıl lakabı.

Çincaoya efsane korsan diyen mangakaya sor orasını.Hayatı kaymış,en önemli saldırı gücünü kaybetmiş kral haki kullanmak için bile bilmem ne ritüeli yapan-hassoken mi ne- adamı Luffy alamasa köyüne dönsün zaten.

Hani diyorsun ya smoker a kendini yakın görüyor o yüzden denk dövüşmek istiyor falan ya hani.Katakuri için de denk dövüşmek istiyor ama kendini geliştirmek için.Saygı duyduğunu falan belirtmedi.

Luffyi bir kez ölümün kıyısına getirmek farklı,roger-garp gibi defalarca yapmak farklı.

gerçi garp the gavatı foruma yayan adam sendin lan :D ne tartışıyorum ki biri bana law şöyle böyle güçlü dese de s..ir lo der yoluma bakarım :D bitirelim bence.
Yahu Luffy 6 ay denizlerde kaldı Smoker 3 kere köşeye sıkıştırdı, bu adamlar 20 seneyi aşkın süredir denizlerde :D. Luffy aynı Rogerın Garpa duyduğu gibi saygı duyuyor Smokera daha da beter. Ayrıca, Sainin tekniği Çincaoyu geçti, haberin olsun derim hahahahahhahh

Yahu Luffy 6 ay denizlerde kaldı Smoker 3 kere köşeye sıkıştırdı, bu adamlar 20 seneyi aşkın süredir denizlerde :D. Luffy aynı Rogerın Garpa duyduğu gibi saygı duyuyor Smokera daha da beter. Ayrıca, Sainin tekniği Çincaoyu geçti, haberin olsun derim hahahahahhahh
6 ay sonra sıkıştıramayacak hale geldi Smoker. 20 sene diyorsun :)

Sai yaşlı ve yaralı Chincaoyu geçti, genç ve efsane olanını değil.

Luffy 1 yıl dolaştığı denizlerde belki de kk olacak.Sürenin seride önemi mi var.Luffy bu dövüş sonrası belki de 48 yaşındaki adamı güç olarak geride bırakacak.20 yaşında rogerı wbyi aşacak adam 50 sinde gezegen mi fethetmeye çıkacak :D

mangaka çincao için zirve zamanında efsane demiş.yaşlı halinin geçilmesi veya dayak yemesi bir şeyi değiştirmiyor.Adam sürekli ağlıyordu hazinem falan diye.Çökmüş bildiğin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık