Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Monkey D. Garp (Zirve)

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    313
Adam sadece 7 kez yenilmiş; arada 1v1 yenildiği varsa çok çok Wb, Roger'dır o kadar. Şeytan meyvesi güç ise, ölümsüzte öyle. Kaido alır.

Adam sadece 7 kez yenilmiş; arada 1v1 yenildiği varsa çok çok Wb, Roger'dır o kadar. Şeytan meyvesi güç ise, ölümsüzte öyle. Kaido alır.
Luffy bile kariyeri boyunca 7den fazla kez yenildi.Çaylakken tatmış olabilir bu mağlubiyetleri.

Bunun dışında WB öldükten sonra zirve Kaidou tanıtıldı.Her türlü sağlamdır Garptan ama aralarında fazla fark yoktur.
Ek not:Şöyle bir vs çok epik olurdu.

Garp serideki en sevdiğim karakterlerden biridir fakat yeni nesilin eski nesilden daha güçlü oldugunu düşünüyorum.

Zirve mi? Konu başlığında belirtilmemiş. Kaido demiştim ama eğer zirveyse Garp alır. Şu anki Garp ise Kaido oyum geçerli.

Şöyle seri de okuduğumuz da sürekli gördük veya duyduk. Garp Roger'ı sürekli sıkıştırmış . Düşmanlıktan çok aslında dostane bir ilişki var gibi duruyor . Tıpkı Luffy ve Smoker gibi o sebebten denk veya denk olabileceğini düşünmüyorum ben. Kaido zaten her türlü alır. Belki zorlanarak ama alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık