Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

Kaido'nun Yarası Kimin Eseridir?

• Kullanılan toplam oy
    313
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido yenilgiyi 7 defa tatmış birisi yani 7 ihtimal var. Bana kalırsa akainu açmıştır yada shanks yapmış olabilir. Kendine açmış da olabilir tabi ama bu ihitmal düşük geliyor bana. Ha wb bisentosuyla deşti deseler şaşırmam.

Anket gelmiş yeni gördüm. Seçenek çok, kafa karışıklığı çok. Ama yaraya kimin sebep olduğundan ziyade yaranın ne zaman ve hangi şartlar altında olduğu önemli.

Diyelim ki Akainu yapmış olsun ama Kaido 19 yaşında olmuş olsun. Ne önemi var ?

Akainu Kaidoya imzasını bırakmış :D zamanın da demek ki vs attılar sonuç ne oldu bilinmez ama %95 ihtimalle o izi Akainu yaptı şahsi düşüncem Akainu gelecek de baya önemli roller oynayacak belki wano da luffy ve kaido karşı karşıya gelince o şerefsiz senin de vucudun da izmi bıraktı diye muhabbet bile dönebilir :D

Mihawk, nasıl shichibukai oldu biliyor musunuz?

Evet, Mihawk Kaido'yu tokatlayıp karnını deştikten sonra denizcilere teslim etti. Bunun üzerine Mihawk, hükumetin yoğun ısrarlarıyla beraber sunduğu geniş imtiyazları da göz önünde bulundurarak lord olmayı kabul etti!
Vaktinde bu yorumu atmışım :a:
Gün geçmiyor ki bu ve buna benzer yorumlarımı destekler şeyler olmasın. İmparator Shanks'ı dövüp, en güçlü insanla arasındaki farkı anlamak isteyen adam, en güçlü yaratığı hayli hayli deşmiştir, o kişi Mihawk'tan başkası olamaz arkadaşlar...

Yara izinin büyüklüğüne bakacak olursak WB bisentoyu sokup bi de deprem etkisiyle parçalamış olabilir. Veya Akainu vb bir aşırı yıkım gücü yüksek bir karakter yapmıştır.

Mihawk mı? O şüphesiz ki alemlerin en güçlüsü olarak Kaido’yu kirpiği ile çizip atmış olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık